mat. pras.

„Nielegal” to krążek, który uruchomił iskrę w karierze Majora SPZ. Iskrę, która przeobraziła się w prawdziwy ogień. Po kilku legalach nadszedł czas na trzecią część tego kultowego wydawnictwa – „NIEL3GAL”!

Charyzma i brudny bezkompromisowy styl artysty powrócił, by zamknąć trylogię naprawdę mocnym materiałem. Major nie daje zapomnieć o korzeniach swojej twórczości idealnie wpasowując się w koncept nielegali. Warstwa muzyczna to prawdziwe perełki od takich producentów, jak: Newlight$, Opiat, czy Ślimak. O gościach dowiecie się już wkrótce. Za nieskazitelne brzmienie płyty odpowiada Shimz, stawiając produkcje na najwyższym poziomie.

Tylko w wersji „pre-order +” znajdziecie unikatowe, limitowane dodatki idealnie wpisujące się w ideę Nielegala.

Jak jesteś fanem ulicznego rapu, to szukaj go na tej plejce Spotify! Kliknij ❤️, aby dodać do ulubionych.

Coś o premierowym singlu?

„Żapka” – to pierwszy kawałek promujący trzecią część serii „NIELEGAL” Majora SPZ. „Dzisiaj wszystko zamknięte, a Żapka otwarta” – te słowa mają w sobie dużo prawdy – Major zaskakując nietuzinkowym tematem kawałka, prezentuje styl, którego nie da się podrobić. Świetny storytelling wprowadza nas w realia bram i osiedli, na których zawsze gdzieś na rogu kryje się znany nam wszystkim sklep sygnowany zielonym płazem. Klip to dzieło Filopa z Wiadomo Films, natomiast bit to produkcja Newlight$’a. Ostateczne brzmienie kawałka, jak i całej płyty – to zasługa Shimz’a.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ