fot. kadr z klipu

Z okazji sklepowej premiery najnowszego solowego albumu Majora SPZ, pt. „Lustro”, pojawił się teledysk zrealizowany do tytułowego utworu.

O warstwę muzyczną zadbał Ślimak, natomiast skrecze dograł DJ Twister. Video to dzieło Wiadomo Films.

Major SPZ nie zwalnia tempa. Po świetnie przyjętym legalnym debiucie „TOWAR”, nadszedł czas na kolejny rozdział w jego karierze – „LUSTRO”.

Muzycznie album wyprzedza swojego poprzednika. Przepełniony jest mocnym i świeżym brzmieniem, który nadali mu następujący producenci: Matheo, Newlight$, Kubi Producent, Ślimak, DJ Frodo oraz Young Veteran$. Liryka Majora świetnie komponuje się z warstwą muzyczną, pozostając przy mocnych i treściwych słowach charakterystycznych dla artysty, za które kochają go jego fani.

Nagrania zostały zrealizowane w kilku miejscach: Wiadomo Studio, Studio Stoprocent, DdoE Records i Rapido Studio, natomiast mix i mastering albumu to dzieło: Marka Dulewicza Embryo Nagrania, Julasa i Ślimaka. Oprawą graficzną albumu zajął się Filop.

Lustro zmienia czasoprzestrzeń, materializm kontra wnętrze

Na albumie również nie zabrakło gości, którzy wsparli Majora wokalnie. Wśród nich: Paluch, Słoń WSRH, Głowa PMM, Kazior, Sawa, Kabe, DJ Twister oraz Ślimak.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ