fot. @ciociaewaaa_foto

Bedoes przebywa aktualnie w trasie koncertowej promującej najnowszy wspólny projekt z Lankiem „Opowieści z doliny smoków”. Jednym z przystanków była Łódź. Reprezentant SBM Label wystąpił tam w miniony piątek. Dzień po tym wydarzeniu, raper postanowił opublikować wpis w mediach społecznościowych.

Poniżej jego treść:

 • Hej, Łódź.
  Po pierwsze chciałem przeprosić – obiecałem Wam zeszłym razem, że jak przyjadę następnym to zrobimy sobie zdjęcia. Niestety ten plan nie wypalił ponieważ byłem strasznie zmęczony po tym ponad dwugodzinnym koncercie i bardzo źle się poczułem, przepraszam wszystkich których zawiodłem – w tym roku występuję jeszcze na urodzinach Łodzi a to już niedługo i postaram się Wam to zrekompensować.
  Po drugie, bardzo dużo osób zemdlało na wczorajszym koncercie, doszło do sytuacji w której w holu obok były rozłożone łóżka polowe i na bieżąco byli wynoszeni ludzie którzy tracili przytomność – wszystkim Wam życzę zdrowia, dziękuję Wam za Waszą wspaniałą energię i mam nadzieję, że zobaczymy się ponownie i to wydarzenie nie wpłynie negatywnie na Wasz odbiór mojej muzyki na żywo. Wszystkiego dobrego dla Was.
  Po trzecie – dziękuję w imieniu swoim oraz całej ekipy, byliście świetni, Łódź w czołówce.
  Reszta miast ma poprzeczkę ustawioną wysoko, ale wierzę, że nie zawiedziecie. Do zobaczenia na trasie. 2115.
  – napisał Bedoes na Facebooku.

Hej, Łódź. Po pierwsze chciałem przeprosić – obiecałem Wam zeszłym razem, że jak przyjadę następnym to zrobimy sobie…

Opublikowany przez Bedoes Sobota, 8 lutego 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ