fot. @RapNokaut

Zbliża się 3. edycja oficjalnej polskiej ligi battle rap, podczas której swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje 12 zawodników. Uczestnicy od kilku tygodni skrupulatnie przygotowują punche, aby zaskoczyć swoich przeciwników i wspólnie z publicznością stać się jednym żywym organizmem.

Chcesz przeżyć ten wulkan emocji? Wpadnij na „Rap Nokaut 3”! Nie masz jeszcze biletu? Nic straconego – ZAMÓW GO WŁAŚNIE TERAZ!

Wydarzenie, którego głównym sponsorem jest marka odzieżowa – Blank @blank.best.official – odbędzie się 8 lutego w Warszawie! Swój pojedynek stoczy tam, m.in. Luber. Jego rywalem będzie VBS, reprezentant QueQuality.

 1. KIM JESTEŚ? PRZEDSTAW SIĘ W KILKU SŁOWACH…
  eL U Be E eR – Olecko, Suwałki, Białystok. Student dietetyki.
 2. JAKIE SĄ TWOJE NAJCENNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA W RAPIE/FREESTYLE’U?
  Wygrałem i obroniłem „Giżycko” – to jest chyba największe.
 3. DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W „RAP NOKAUT 3”?
  Walczę w „RAP NOKAUT 3”, bo po prostu dobrze czuję się w tej konwencji. To jest coś, co mi odpowiada i uważam, że jest to perspektywiczna inicjatywa.
 4. CO SĄDZISZ O SWOIM PRZECIWNIKU?
  Zgaszę go jak kiepa.
 5. CZYM BĘDZIESZ CHCIAŁ GO ZASKOCZYĆ?
  Jak bym powiedział, czym go chcę zaskoczyć, to już by to nie było zaskoczeniem. Jest dużo bardziej rozpoznawalnym gościem i to on będzie miał większą zagwostkę niż ja.
 6. ZAPRASZAM NA „RAP NOKAUT 3”, BO…
  To dobra imprezka. Pojawia się tam dużo tuz ze świata rapowego i fajnie jest kogoś takiego spotkać, czy to GSP, czy Kabe, Wini, Wujas (Wujek Samo Zło), Adma. Poza tym, to jest zawsze dobry melanż i dobre widowisko, szczególnie w klubie. Zapraszam!
 7. A JAK WIDZISZ PRZYSZŁOŚĆ BATTLE RAPU W POLSCE?
  Ciężki temat. To wszystko zależy raperów. Jeśli popularni raperzy zechcą się w to zaangażować, to ma duże szanse się przebić. To jeszcze nie zaszło tak daleko, żeby mieć własnych zawodników, którzy będą się charakteryzowali się tylko w battlerapowych widowiskach. To znaczy, nie będzie takich zawodników, jak: Dizaster, czy Oxxxymiron, którzy będą mieli mało wyświetleń pod kawałkami, a dużo pod walkami. Fajnie by było, gdyby zawalczył Sarius, Kabe, Belmondo, goście ze znanymi ksywkami, którzy mogliby coś wyjaśnić, albo których ktoś mógłby wyjaśnić. Jestem ciekaw jak to się potoczy i chciałbym brać w tym udział, jak tylko będzie to możliwe.

KUP BILETY NA RAP NOKAUT 3!
– KLIKNIJ TUTAJ!

Zwycięzca walki z Kałachem – Luber, przetestuje VBSa!Kto z tego starcia wyjdzie z wygraną? Przyjdź i sprawdź sam!

Opublikowany przez Rapnokaut Niedziela, 12 stycznia 2020

Karta walk „Rap Nokaut 3”:
FROSTI REGE vs OXON
KORO vs TOCZEK
VBS vs LUBER
YOU_REC vs SYN MŁYNARZA
KAZ vs RADAR
GRUBA vs GWIAZDA

Obserwujcie media społecznościowe „RAP NOKAUT”: FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE, a także dołączcie do wydarzenia na facebooku: wejdź!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ