fot. kadr z klipu

Przez cały 2018 rok, miasto Łomża świętuje 600-lecie nadania praw miejskich. Z tej okazji powstało wiele inicjatyw, aby uczcić to wydarzenie. Wśród nich, m.in. realizacja projektu teledysku do utworu, pt. „Chodź ze mną”, lokalnej raperki – 5tki. Został on wsparty finansowo przez Prezydenta Miasta ŁomżyMariusza Chrzanowskiego.

Zapraszam Cię w podróż do głębi mego serca. Jedni błądzą po świecie po to by móc się odnaleźć, ja zaś zostaję. Moja siła to moje korzenie. Chciałabym podzielić się z Wami cząstką swego szczęścia, którą czerpię z mojego miejsca na ziemi.

5tka jest aktualnie w trakcie pracy nad swoim debiutanckim solowym krążkiem zatytułowanym „Nie dla mas”. Oprócz wspomnianego utworu „Chodź ze mną”, na albumie znajdzie się także kawałek „Bez presji”, który trafił do sieci na początku tego roku |sprawdź!|. Kiedy będzie można spodziewać się premiery całego albumu?

  • Nie wiem. Jestem już blisko końca. Mam nagranych 9 utworów, które się mixują. Zostało kilka poprawek do dogrania w 4 kolejnych. Myślę, że na płycie znajdzie się ok. 14-15 utworów, które opowiedzą o mojej artystycznej i życiowej drodze. – komentuje łomżyńska raperka dla rapnews.pl.

5tka podkreśla, że na albumie „nie ma przypadkowych osób„. Wśród gości „Nie dla mas” znajdą się bliscy przyjaciele i znajomi tacy, jak m.in.: Słejzi i Levy z PsG Kliki, Medal, Jinx, a także ADHD, czy Lukasyno. Nie zabraknie także damskiego wokalu Julity Kaczyńskiej, który jest melodyjnym uzupełnieniem rapowych treści. Za warstwę muzyczną odpowiadają utalentowani producenci, jak: Choina, Ybit i Soulspicious. W kilku utworach usłyszymy również skrecze autorstwa DJ’a Danka i DJ’a Konkret.

Tekst/Rap: 5tka
Muzyka: Soulspicious
Mix/Mastering: Kriso Non Koneksja
Zdjęcia: Jinx Production, Sebastian Kołodziejczyk
Montaż: Jinx Production
Podziękowania za pomoc: Teatr Lalki i Aktora w Łomży, MOSiR Łomża, Restauracja na Farnej, POD WŁOS Justyna Gołaszewska, A.Rajkowska-makeup, Aneta Konert.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ