fot. Błażej Jankowiak

Pierwsza legalna solowa płyta Lipy jeszcze w tym miesiącu? TAK! Potwierdziły się informacje, o których pisaliśmy kilka dni temu na rapnews.pl. Premiera krążka, zatytułowanego „MGŁA” ma odbyć się 25 października, czyli równo za 10 dni!

Preorder ma wystartować jutro (16.10) o godzinie 15:00. W tym samym czasie na kanale YouTube poznańskiego labelu – BOR Records, zostanie udostępniony 3. klip promujący to wydawnictwo. Tym razem obraz został zrealizowany przez ekipę 9LiterFilmy do numeru – „Znowu polecę”.

TRACKLISTA:
1. Ten Róż
2. IJO IJO – feat. Szpaku
3. Nie Zmienisz Mnie Nagle
4. Ławka
5. Cień
6. Chciałbym
7. Nikt nie pytał
8. TROLOLO
9. Stąd Jestem – feat. Paluch
10. Znowu Polecę
11. ACAB
12. Czekaj

Jesteście gotowi?

View this post on Instagram

🔥INFO🔥 Już jutro o godzinie 15:00 start preorderu debiutanckiego albumu LIPY – MGŁA dostepny na www.borshop.pl Dodatkowo na kanale YT BORCREW OFFICIAL pojawi się 3 klip do kawałka „Znowu Polecę” za którego odpowiedzialna jest ekipa @9literfilmy 🔥 Premiera sklepowa albumu MGŁA planowana jest na 25 października. Płyta będzie dostępna tylko na www.borshop.pl ______________________________ TRACKLISTA: 1.Ten Róż 2.IJO IJO feat. Szpaku 3.Nie Zmienisz Mnie Nagle 4.Ławka 5.Cień 6. Chciałbym 7.Nikt nie pytał 8.TROLOLO 9.Stąd Jestem feat. Paluch 10. Znowu Polecę 11. ACAB 12. Czekaj ______________________________ #bor #borcrew #lipa #borrecords #mgla #album #preorder #staytuned #rap

A post shared by BOR CREW (@bor_crew_official) on