fot. @jedker.official

Od kilku tygodni na PayPalu trwała zbiórka pieniędzy, będąca jednocześnie preorderem nowej płyty Jędkera, pt. „X”. Docelową kwotą, którą chciał zebrać raper było 20 tysięcy złotych. Ile udało mu się zebrać? Zaledwie 22%, czyli prawie 4,5 tys. zł. Oznacza to, że album zamówiło dokładnie 73 osoby.

  • Do tych, którzy zamówili płytę: Wielki szacun dla Was za pomoc w realizacji projektu „X”. Otrzymujecie dodatkowy asset w postaci Limited Edition. Tej płyty nie będzie miał nikt inny prócz Was. Kolekcjonerskie CD w pełni. Dziękuję i mam nadzieję, że spełni ten album nie tylko moje oczekiwania, ale przede wszystkim Twoje – o ile zamówiłeś „X” CD. Dlatego gorąca prośba dla wszystkich posiadaczy albumu: Nie wrzucajcie jej do Internetu. Jedyne prawa do tego ma Wiör Chan na YouTube i dodatkowo będzie premiera na digital (Spotify, iTunes etc.), ale to po nowym roku. Pierwszeństwo odsłuchu całej płyty w 2018 roku mają wyłącznie posiadacze CD „X”. – przekazał Jędker na swoim profilu na Instagramie.

View this post on Instagram

Do tych którzy zamówili płytę !!! Wielki szacun dla Was za pomoc w realizacji projektu X. Otrzymujecie dodatkowy asset w postaci Limited Edition. Tej płyty nie będzie miał nikt inny oprócz Was. Kolekcjonerskie CD w pełni. Dziękuje i mam nadzieję że spełni ten album nie tylko moje oczekiwania, ale przede wszystkim Twoje…o ile zamówiłeś Jędker X CD. Dlatego gorąca prosba do wszystkich posiadaczy albumu. Nie wrzucajcie jej do internetu. Jedyne prawa do tego ma Wiör Chan na Youtube i dodatkowo będzie premiera na digital (Spotify, iTunes etc.) ale to po nowym roku. Pierwszeństwo odsłuchu całej płyty w 2018 maja wyłącznie posiadacze CD X. #jedker #news #x #albumcover #rap #cd #limitededition

A post shared by Jędker JD (@jedker_aka_jd) on

Na „X” pojawi się 17 premierowych utworów, do których zostali zaproszeni: DJ Jotka, Endo & Spawk, SB PH, Hijack, DJ Crossvader, Karton K2 i DJ Marpheus/Shadowoxers. Premiera odbędzie się prawdopodobnie w I kwartale 2019 roku.

Album jest promowany przez singiel „Zimne serca”, który we wrześniu trafił do sieci (odsłuch pod tracklistą).

Tracklista:
1. Nie liczę strat
2. Masztufatal ft. DJ Jotka
3. Głupcy umierają szybko ft. DJ Jotka
4. Zimne serca ft. DJ Jotka
5. Miłość PL
6. Sęp
7. Sinusoida ft. Endo & Snawk
8. Bumerang
9. Polipino ft. SB PH
10. Magnesy
11. If They Knew ft. Hijack UK
12. Śniadanie sułtana ft. DJ Crossvader PL
13. Nie potrzebuję
14. Liban (KSU cover) ft. Karton K2
15. Zbuduję fortunę ft. DJ Marpheus/Shadowoxers
16. Postapokaliptyczna ft. Endo & Snawk
17. Epilog

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ