fot. mat. pras.

Warszawska wytwórnia znana jest z otwartego podejścia do swoich odbiorców. Tym razem SBM Label postanowiło wyjść naprzeciw uzdolnionym muzycznie słuchaczom. 27 kwietnia będą mieli możliwość pokazania swoich umiejętności na żywo, obok artystów związanych i zaprzyjaźnionych z labelem!

Muzykę na żywo zagra zespół KACPERCZYK, którego debiutancki singiel zbliża się dużymi krokami. Na chętnych będą czekały dwa mikrofony. Nieważne czy śpiewasz, czy wolisz sobie pofristajlować – liczy się muzyka, dlatego równie mile widziani są instrumentaliści! Każdy uczestnik jamu, niezależnie od wieku i umiejętności, będzie mógł wystąpić ramię w ramię z profesjonalistami. Swoją obecność zapowiedzieli artyści związani i zaprzyjaźnieni z SBM Label oraz uczestnicy akcji SBM Starter promującej młode, muzyczne talenty.

Otwarty jam z artystami odbędzie się w ramach drugiej warszawskiej edycji SBM Space – wydarzenia organizowanego przez SBM Label z myślą o fanach. W “MIEJSCU”, na barce zlokalizowanej w Porcie Czerniakowskim, będzie można poczuć się jak na kalifornijskiej Venice Beach, znanej z licznych wydarzeń kulturalnych, wśród których często pojawiają się jamy muzyczne. Ponadto uczestnicy zobaczą wystawę prac artystów związanych z SBM Label oraz pierwsze produkty z nowego dropu marki SBM Esthetic, a wszystko to przed wydarzeniem wieczoru – koncertem Bedoesa & Kubiego Producenta na warszawskim Torwarze.

SBM Space | Los Santos
27 kwietnia 12:00-18:00
MIEJSCE, Zaruskiego 1, Warszawa