fot. kadr z klipu „Życie Warszawy 2”

Sokół po wypadzie do Kijowa (wiadomo o co chodzi ;)) wybrał się w podróż do Południowej Afryki i to prawdopodobnie tam obmyśla już plan na nadchodzące miesiące, które będą dla niego owocne. Dlaczego? Raper zapowiada nowości! I to w najbliższym czasie…

Godnym uwagi jest post opublikowany przez „Narratora” na Facebooku, gdzie zachęcił swoich fanów do obserwowania jego profilu na Spotify. To właśnie na tej platformie streamingowej wkrótce mają zostać udostępnione oczekiwane kawałki:

  • Czekaj na nową muzykę, bo jest kur** bliżej niż myślisz. Nie będziesz wiedział kiedy, więc lepiej dostać powiadomienie. – podkreślił w jednym z 4 punktów.

Ostatni numer Sokoła pojawił się 7 lutego 2020 roku. Wówczas był to kawałek „Zorro” na bicie Magiery. Czyżby w rocznicę od tej premiery warszawski raper wrzucił kolejną?

Michał Wiśniewski: „To, że miałem okazję ich poznać, zaprzyjaźnić się, poznać legendę, typu – Sokół, czy tych, co są na topie – Quebo, Matę, Kukona. To są rzeczy, które dla mnie wiele znaczą.” – przeczytaj całość na rapnews.pl!

Dobra, po kolei: 1. Jak czekasz na nową muzykę ode mnie, to polub ten post, jak bardzo czekasz, to możesz ten post nawet…

Opublikowany przez Sokóła Wtorek, 12 stycznia 2021

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here