fot. @ciociaewaaa_foto

W ubiegłym roku Peja i Magiera uraczyli nas kolejnym wspólnym wydawnictwem – „G.O.A.T.”. Ten projekt ukazał się 21 września i po niespełna 4 miesiącach osiągnął status złotej płyty!

O fakcie sprzedaży ponad 15 tysięcy egzemplarzy „G.O.A.T.” poinformował w mediach społecznościowych sam Rychu.

  • Miło mi poinformować, iż na podstawie raportów sprzedażowych za miesiąc listopad, zliczonych pod koniec ubiegłego roku – album „G.O.A.T.” uzyskał sprzedaż ponad 15 tyś egzemplarzy wymaganych do uzyskania statusu Złotej Płyty. W wolnej chwili wystąpimy do ZPAV o przyznanie nam tego wyróżnienia. Z tego miejsca pragnę podziękować absolutnie wszystkim, którzy wsparli projekt przyczyniając się do jego powstania. Osobne podziękowania należą się oczywiście moim fanom, którzy przyczynili się do tego, że dziś mogę o tym napisać. Dziękuję Wam za wsparcie, które okazujecie mi od tylu lat. Trochę oczywiście dziękuję też sobie i Magierze :-). – czytamy na Instagramie.

Gratulacje od całej redakcja rapnews.pl!

View this post on Instagram

Miło mi poinformować, iż na podstawie raportów sprzedażowych za miesiąc listopad, zliczonych pod koniec ubiegłego roku album G.O.A.T. uzyskał sprzedaż ponad 15 tyś egzemplarzy wymaganych do uzyskania statusu Złotej Płyty. W wolnej chwili wystąpimy do ZPAV o przyznanie nam tego wyróżnienia. Z tego miejsca pragnę podziękować absolutnie wszystkim, którzy wsparli projekt przyczyniając się do jego powstania. Osobne podziękowania należą się oczywiście moim fanom, którzy przyczynili się do tego, że dziś mogę o tym napisać:) Dziękuję Wam za wsparcie, które okazujecie mi od tylu lat. 👊🏻💥Trochę oczywiście dziękuję też sobie i Magierze:-) W tym roku też trochę namieszamy:-) EP – 2050 już 28/03/20 – a jak wszystko pójdzie po naszej myśli to na jesień Black Album:-) Jeszcze raz wielka piona wszystkim, którzy są z nami! Pozdro👊🏻💥 https://muzyka.interia.pl/recenzje/news-peja-slums-attack-g-o-a-t-weteran-atakuje-twardo-recenzja,nId,3231547

A post shared by Peja Slums Attack (@pejaslumsattack) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ