fot. źródło: @juiceworldddd

W poniedziałek (6 lipca) zespół Juice Wrld’a ogłosił, że raper wyda swój długo oczekiwany album – „Legends Never Die” jeszcze w tym tygodniu. Tymczasem w sieci pojawił się nowy utwór „Life’s a Mess” z gościnnym występem popowej piosenkarki – Halsey. Prowadzący instagramowe konto Juice Wrld’a, udostępnił dziś krótki zwiastun sugerujący, że album ukaże się w piątek (10 lipca).

W ramach nadchodzącego albumu, udostępniono fanom wcześniej wspomniany utwór „Life’s a Mess”; wyprodukowany przez Rexa Kudo z udziałem piosenkarki Halseya. Tego samego dnia zespół Juice Wrld’a zaserwował fanom wizualizację do wcześniej omówionego utworu. W wyreżyserowanej przez Chad Ross’a wizualizacji, artysta o nazwisku David Garibaldi tworzy rysunek przedstawiający Halsey i Juice’a. W przeszłości duet współpracował przy „Without Me (Remix)”, który pojawił się w 2019 roku. 

Dotychczas nie ujawniono listy utworów, ani wykonawców, których fani mogą się spodziewać przy nadchodzącym LP. Informacje prawdopodobnie zostaną ujawnione w najbliższych dniach. 

W oświadczeniu udostępnionym za pośrednictwem konta społecznościowego rodowitego mieszkańca Chicago, opublikowano szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu.

  • W ten piątek uhonorujemy życie i sztukę Juice Wrld’a wydając jego album, Legends Never Die. – czytamy w treści posta.
  • Uważamy, że kolekcja 15 piosenek najlepiej reprezentuje muzykę, którą Juice tworzył przed śmiercią. Album rzuca światło na współpracowników, którzy głęboko wpłynęli na jego proces twórczy. Juice poświęcił tę muzykę swoim fanom. Teraz bardziej niż kiedykolwiek, mamy nadzieję, że ten album przyniesie wszystkim ulgę w tych niepokojących czasach. Dołącz do nas, aby świętować życie Juice’a. Dziedzictwo Juice’a będzie żyło wiecznie; Legends Never Die. – widzimy dalej.
View this post on Instagram

Legends Never Die. 7/10. #lljw🕊

A post shared by Juice WRLD 9 9 9 (@juicewrld999) on

Dodatkowo, w ramach współpracy związanej z wydaniem albumu Juice’a, Faze Clan, najbardziej znana i wpływowa organizacja gier komputerowych na świecie, postanowiła stworzyć kooperacyjną odzież nawiązującą do nadchodzącego LP. Unikatową kolekcję można kupić na stronie juicewrldxfazeclan.com.

W celach zorganizowania sesji zdjęciowej mającej na celu przedstawienie produktów odzieżowych, FaZe Clan pojechał do Hollywood Sports Paintball oraz Airsoft Park. Do tego samego miejsca, w którym którym XXL grał z Juice w paintball’a, aby stworzyć okładkę albumową w zeszłym roku.

  • Juice Wlrd miał ogromny wpływ na moje życie osobiście, a sam fakt, że mam szansę współpracować nad pośmiertnym albumem, jest naprawdę niesamowity. – mówi Faze Adapt.  

Album Juice Wrld’a został pierwotnie zapowiedziany przez Lil Bibby, mentora i bliskiego przyjaciela Juice Wrld. Chicagowski raper udostępnił na Instagramie wideo przedstawiające siebie i Juice wraz z refleksyjnym podpisem.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ