Legenda hip-hopu powraca do Polski!

Jeden z najważniejszych producentów hip-hopowych na świecie, współtwórca kultowego projektu Gang Starr, legendarny DJ Premier powraca do Polski! Artysta wystąpi 7 lipca w ogrodzie stołecznego klubu Iskra Pole Mokotowskie oraz 8 lipca w centrum koncertowym A2 we Wrocławiu.

DJ Premier to żywa historia amerykańskiego rapu. Odpowiedzialny za brzmienie płyt takich artystów jak NAS, The Notorious B.I.G., JAY Z, Snoop Dogg, KRS-One, czy Mos Def. Współtworzył albumy, które odmieniły oblicze hip-hopu, dzięki czemu jest jedną z najbardziej zasłużonych postaci w historii tej muzyki. Jego podkłady przeszły do klasyki gatunku i praktycznie nie ma bitwy freestyle’owej, która obeszłaby się bez produkcji Preemo. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć jego niesamowite show na żywo. Podczas występu będziemy mogli wybrać się w podróż przez całą karierę artysty, który zaserwuje nam najlepsze wyprodukowane przez siebie numery.

Koncerty DJ Premiera w Warszawie i Wrocławiu będą oficjalnym B4 Party Festiwalu HIP HOP KEMP, którego 17 edycja odbędzie się 23-25 sierpnia w czeskim Hradec Kralove.

Bilety:
1 pula 75 PLN
2 pula 87 PLN
3 pula 92 PLN
4 pula i w dniu koncertu 100 PLN
Interticket.pl ; Going. ; Biletomat

Supporty:
Wrocław: DJ HWR, DEDIS, MIELZKY
Warszawa: DJ KEBS, HADES

07.07.2018 r. godz. 20:00 – DJ Premier – Warszawa, klub Iskra Pole Mokotowskie
– wydarzenie na FB: zapisz się!
08.07.2018 r. godz. 20:00 – DJ Premier – Wrocław, A2 Centrum Koncertowe
– wydarzenie na FB: zapisz się!

Partnerzy: Invite Hotel, DJ-Sklep.pl, City Comfort Apartments, Radio Czwórka, CGM, Newonce, Rytmy.pl, Popkiller

Organizator: Agencja Artystyczna Perspektywy ; www.agencjaperspektywy.pl

DJ Premier w Polsce 2018 – Zapowiedź

Zapowiedź dwóch koncertów DJ Premiera w Polsce.DJ Premier / 07.07.2018 / Iskra WarszawaDJ Premier / 08.07.2018 / Wrocław

Opublikowany przez Agencja Perspektywy Wtorek, 19 czerwca 2018