mat. pras.

11 grudnia ma nastąpić premiera solowej płyty Winicjusza „Winiego” Bartkowa o tytule „Zmienić się, albo zdechnąć próbując”. Gościnnie na zbliżającym się krążku będzie można usłyszeć takie postacie, jak: Kayah, Maćka Kawulskiego (szef KSW), VNM-a, czy Jowitę Świtońską.

Tracklista

 1. Intro (feat. Kayah, Maciek Kawulski)
 2. KMO
 3. Antibohater (feat. Mustaffa)
 4. Oj Dana Dana (feat. Mama Sita)
 5. Skit – Patooldboy’e
 6. Ty zawistna k**wo7
 7. Je*any oldschool
 8. Szkola rapu (feat. VNM)
 9. Majk czeka (feat. MOPS)
 10. Kiedy chwytam za mikrofon (feat. MOPS)
 11. Luz (feat. Jowita Świtońska)
 12. Banger jak Kizo (feat. MOPS)
 13. Skit 2 – Słuszna Ścieżka
 14. Świat jest prosty
 15. Kobieta wamp
 16. Kosmiczny Pył 2 (feat. Jowita Świtońska)
 17. Maminsynek
 18. Strumień
 19. Polski sen
 20. Ulica jest głupia
 21. Skit 3 – Sugar Daddy
 22. Tęsknię za wami

Wini BIO:
Wini – człowiek ekscentryczny i nieszablonowy. Założyciel legendarnej wytwórni muzycznej, twórca i właściciel marki odzieżowej, biznesmen, myśliciel, umysł kreatywny.

Winicjusz „Wini” Bartków czyli: wysublimowany smakosz wyszukanych potraw, energiczny biznesman, polityczny radykał i pieniacz, największy fan, a zarazem wróg wszelkich używek, człowiek o rubasznym i inteligentnym poczuciu humoru, leń i pracoholik w jednym, piewca miłości, który kocha nienawidzić, sportowiec o sporej nadwadze, baczny obserwator rzeczywistości, dowcipniś i gawędziarz, wieczny skater, jowialny choleryk, zatwardziały antykomunista i niepoprawny erotoman, a przede wszystkim największy fan i znawca hip-hopu.

Ta wybuchowa mieszanka cech charakteru w połączeniu z kryzysem wieku średniego i spożytymi halucynogenami sprawiły, że jak niektórzy twierdzą, „Winiemu na stare lata kompletnie odj*bało” i został raperem. Wini to człowiek, który lubi wyrażac się przez różne formy sztuki (także nie wiadomo, co mu jeszcze odpi*rdoli).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here