fot. kadr z klipu "Maradona"

Pod koniec lipca pisaliśmy o tym, że Pezet ujawnił pierwszego gościa, który dograł się na jego kolejną solową płytę. I tak, na „Muzyce Współczesnej” znalazło się miejsce dla Taco Hemingwaya. Będzie to druga współpraca obu panów, ponieważ reprezentant składu Płomień 81 pojawił się w utworze „Antysmogowa maska w moim carry-on baggage” na płycie „Pocztówka z WWA. Lato ’19”.

Kogo jeszcze usłyszymy na nadchodzącym wielkimi krokami projekcie Pezeta? Okazuje się, że zaprosił on: Sokoła – członka legendarnego ZIP Składu i WWO, a także Oki-ego – nową twarz na polskiej rapowej scenie!

  • Codziennie przez 5 dni będę Wam przedstawiał gości, których zaprosiłem na nowy album. Zaczynam od tych, których usłyszycie tylko na wersji preorder, którą możecie zamówić na http://www.pezet81.pl … a będzie ich znacznie więcej w wersji preorderowej. Pierwszych dwóch, których przedstawiam to: Sokół oraz Oki 🎤🙌🏼 – przekazał wczoraj warszawski raper.

Sokół czy Oki – który z tych raperów jest dla Was większym zaskoczeniem, jeśli chodzi o to, kto pojawi się na krążku „Muzyka Współczesna”?