Lech Premium zapowiada projekt 'LECH MUSIC FESTIWALE INACZEJ'

Współpraca z Alkopoligamią.

- Advertisement -

mat. pras.

W tym roku Lech Premium, we współpracy z Alkopoligamią w ramach projektu Lech Music Festiwale Inaczej, powraca w zupełnie nowej, festiwalowej odsłonie. Kultowi polscy artyści w najnowszej aktywacji, opartej na koncepcie Albo Inaczej, postanowili nadać rytm tegorocznym wakacjom i udowodnić, że lato bez festiwali nie musi być wcale pozbawione muzycznych emocji.

Jak podtrzymać festiwalową atmosferę wśród wszystkich fanów dobrego brzmienia, kiedy o koncertach na świeżym powietrzu możemy w tym roku jedynie pomarzyć? Wiedzą to polscy artyści, którzy mimo wyjątkowych okoliczności postanowili nie rezygnować z muzycznej dawki emocji
i czerpiąc z hip-hopu połączyli ze sobą dwa, z pozoru odmiennie światy. Mimo tego że lato zapowiada się nadzwyczaj spokojnie, najnowsza aktywacja Lech Premium zrealizowana przy współpracy z wytwórnią Alkopoligamia, odpowiedzialną za projekt Albo Inaczej, udowadnia, że nadchodzące miesiące wcale takie nie będą. Festiwalowe wspomnienia m.in. z Pol’and’Rock Festival, Polish Hip-Hop Festival i FEST Festival odżyją na nowo, tym razem w zupełnie innej formie, ze zdwojoną siłą.

10 artystów, 5 festiwalowych kawałków i 1 winylowa płyta – Lech Music Festiwale Inaczej to propozycja dla wszystkich miłośników muzyki rozrywkowej i festiwalowiczów, którzy wiedzą, że klimat letnich festiwali można poczuć wszędzie, nie tylko w tłumie pod samą sceną. W ramach projektu, topowi polscy artyści sceny muzycznej postanowili odnieść się do kultowych kawałków rodzimych raperów w zupełnie innym stylu niż dotychczas. Aby dostarczyć mocnych muzycznych wrażeń nawet największym melomanom, wybrani wokaliści wzięli na warsztat letnie klasyki polskiego hip-hopu, poddając je własnej, zaskakującej interpretacji. Efekt? 5 zupełnie nowych aranżacji, przeplatających różne style muzyczne od popu i alternatywy, aż po funk i rock.

Kiedy poznamy pierwszą reinterpretację jednego z rapowych kawałków? Już 20. lipca zostanie opublikowany premierowy singiel, a wraz z nim światło dzienne ujrzy wyjątkowy klip video, zrealizowany wspólnie z artystą zaangażowanym w projekt Lech Music Festiwale Inaczej. Kto nim będzie? Tego dowiemy się wraz z publikacją utworu w sieci! Pozostałe single i teledyski, przywodzące na myśl muzyczne emocje i wspomnienia z festiwali, których Lech jest sponsorem, będą publikowane w odstępie tygodniowym na kanale Youtube Alkopoligamii i na stronie www.lech.pl aż do połowy sierpnia.

Jednak to nie koniec niespodzianek! Wszystkie interpretacje nagrane przez czołowych polskich artystów zostaną wydane w formie kolekcjonerskiej płyty winylowej, którą już teraz można zamówić w sklepie Alkopoligamii w formie preorder. Każdy zakupiony krążek Lech Music Festiwale Inaczej, to również gwarantowane wsparcie fundacji WOŚP.

Dźwięki płynące z gramofonu pozwolą przypomnieć niezwykłą energię bijącą ze sceny, a jeśli w te wakacje będziemy mogli spotkać się pod nią ponownie, Lech nie zapomni, by dobrze to uczcić i zorganizuje wyjątkowy koncert! Szczegóły planowanej akcji zostaną podane wkrótce na stronie www.lech.pl.

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Ola z Rapnews w klipie Araba! Poezja na bicie, ciary na ciele

Niedawno informowaliśmy Was, że Arab po swojej wygranej walce bokserskiej z Kizo na Fame...

19-letni StuArt z video do klimatycznego 'Ale ona ma…'

StuArt, 19-letni reprezentant ekipy HRS z Gdyni, serwuje premierowy teledysk zrealizowany do kawałka "Ale...

Kubańczyk z Popkiem o trudnych czasach: Dragi, hazard, diabelskie szepty [KLIP]

Popek to jeden z kilku gości, którzy wsparli Kubańczyka wokalnie na jego nadchodzącym projekcie...

Arab zawalczy z Kubańczykiem? 'Chcę pas 84kg'

Arab - niepokonany w klatce. Kubańczyk - niepokonany w klatce. Czy będzie to para,...