fot. mat. pras.

Na MaxFloRecTV trafił dziś (17.01) teledysk do utworu „Laszczy” składu FBS. Kret i Diabeł nie pierwszy raz pojawiają się na kanale śląskiej wytwórni. Wcześniej zaprezentowali swoją twórczość m.in jako uczestnicy akcji WYNURZENIE. W premierowym numerze panowie łączą siły z DiNO.

Z zapowiedzi płytowych ogłoszonych niedawno przez MaxFloRec wynika, że w tym roku możemy się spodziewać 3., po „HorRYM JESTem” i „Cyrku na qłq”, krążka duetu Kleszcz & DiNO. Tymczasem jeszcze przed wydaniem tego albumu DiNO podjął współpracę z ekipą Fat Brutal Sound i stworzył bit do utworu „Laszczy”. Klip do numeru zrealizowała grupa Salty Skills Films.

Formację Fat Brutal Sound tworzą Kret i Diabeł. Fanom MaxFloRec panowie dali się poznać przy okazji inicjatywy WYNURZENIE, w której wzięli udział. Energetyczny duet zaprezentował wtedy 2 utwory – „Nagle coś wybuchło” i „Może Cię kocham”. Niedługo potem pojawili się gościnnie na krążku „Czerń i biel” Kleszcza. Skład usłyszeć można w numerach „Pozdro bez” i „Pogarda”.

Premierowego utworu posłuchać już można we wszystkich serwisach z muzyką cyfrową: soundline.biz/FatBrutalSoundLaszczyAlbumVersion. Aby sprawdzić też dotychczasowe numery Kreta i Diabła, które pojawiły się na MaxFloRecTV odsyłamy na tę playlistę: wejdź!

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ