mat. pras.

To ona, bogini sexu…” – te wersy zna chyba każdy stary wyjadacz polskiego hip-hopu. Wrzesień zaskoczył nas publikacją płyty spod szyldu Yez Yez Yo w kolaboracji z artystką Miss V.

W tym tygodniu na kanale wytwórni 3Y Gun Label pojawił się oficjalny teledysk do kultowego utworu „To ona, bogini sexu…”, który dotąd nie doczekał się klipu. Jest to odświeżona, zremasterowana wersja, na której pojawiła się także nowa zwrotka Żółwia.

Co skłoniło artystę do zrealizowania tego teledysku i opublikowania go po kilku latach?

  • Płyta leży gotowa od 3 lat. Jest ona trochę powrotem do starego klimatu, którego w Polsce już nikt nie robi. Spontanicznie zdecydowałem się zacząć wrzucać te kawałki, bo płyta leżała i się kurzyła. Może przypomną komuś stare czasy i z sentymentem wspomnie 3Y’. – komentuje Żółw.

Na płycie „Supernova”, której preorder ruszył w tym tygodniu (płyta dostępna na www.3ygunlabel.com/sklep) znajdują się niepublikowane dotąd utwory Żółwia, założyciela ekipy 3Y, do których gościnnie dograła się wokalistka i raperka Miss V.

Co sądzicie o nowej wersji tego klasyka?

Wytwórnia 3Y Gun poinformowała także, że w tym roku planuje wydać płyty takich artystów, jak Gizmo WDP i Rastek Kronikarz z warszawskiego projektu Eldorado. W planach także kolejna płyta Faziego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ