Kubańczyk ma problemy zdrowotne i psychiczne – raper mówi, co się z nim dzieje

Wciąż walczy, opowie o wszystkim na najnowszej płycie

Kubańczyk to postać, która od kilku lat zyskuje coraz większą popularność. Niestety, w ostatnim czasie artysta zmaga się z problemami zdrowotnymi oraz psychicznymi, co wpłynęło na jego twórczość. Co się z nim dzieje? Co z zapowiadaną płytą?

Kliknij i promuj swój rap w naszych mediach

Kubańczyk po przejściach wraca na odpowiednie tory

W 2022 roku Kubańczyk nagrał i wypuścił niewiele utworów, co zaniepokoiło jego fanów. Artysta był bowiem znany z częstego publikowania nowych materiałów. Raper postanowił skupić się na koncertowaniu oraz poprawie zdrowia.

Teraz, po kilku miesiącach przerwy, raper szykuje się do powrotu na scenę z konkretnym materiałem. Na 20 kwietnia Kubańczyk zapowiedział start sprzedaży preorderów swojej najnowszej płyty – „W zeszłym roku”. Fani mogą spodziewać się wielu nowych utworów oraz mocnych tekstów, które charakteryzują twórczość Kubańczyka.

Mimo, że artysta ma za sobą trudny okres, nie poddaje się i walczy z chorobą oraz przeciwnościami losu. Oto, co pisze w mediach społecznościowych.

  • Uważam, ze jestem winien Wam ten post. Przez ostatni rok oszukiwałem sam siebie – przecież wiedziałem, że mam problemy zdrowotne a mimo to w mojej głowie ubzdurało się, że jestem niezniszczalny. Po rozstaniu z Olą moje imprezowe alter ego wróciło z podwójna mocą – jak każdy z Was popełniałem błędy i myślałem, że zapije smutek i złość. Zagraliśmy w tamtym roku ponad 100 koncertów, wielu nie pamietam. Chociaż myślałem, że się uda nierealne było wydanie płyty w grudniu. Szczęście w nieszczęściu Bóg dał mi dar pisania nawet w stanach agonalnych. W styczniu zacząłem prace nad soba oraz kończeniem albumu. Efekty były różne aż do ostatnich dni kiedy moje ciśnienie pokazało wynik jak zamknięty licznik w mojej e39. Usłyszałem, że więcej szans nie dostanę i pierwsze co muszę zrobić to zerwać z nałogiem jakim od wielu lat jest u mnie ganja. Próbowałem wiele razy ale detoks trwał 2/3 dni. Chciałbym jak Wy potrafić zapalić przy weekendzie zamiast jarać dwie paczki cali dziennie lecz nie potrafię. Mimo tego, że zarobiłem bardzo dużo pieniędzy i wydaliśmy jeden z największych hitów w Polsce cały czas byłem nieszczęśliwy co pogłębiało moja depresje. Nie chciałem palić a mimo to kręciłem następne gibony. Ta walka sprawiła, że stałem się mało produktywny – zreszta jak widzieliście w tamtym roku wyszło tylko 5 kawałków z czego 2 były reklamą. Wiedziałem, że fani czekają na nowa muzę ale wolałem grać w studio najarany w fife niż tworzyć, ponieważ wypracowałem sobie zaplecze finansowe pozwalające mi na taki stan. Dzisiaj mija tydzień od kiedy nie pale, walka jest ogromna nie tylko psychicznie ale również fizycznie. Efekty odstawienia niestety narastają z każdym dniem. Dreszcze, zimne poty, gorączka, osłabienie organizmu do takiego stopnia ze ciężko ruszyć ręką a oliwy do ognia dodała mocna grypa (chyba teraz jakiś wirus panuje). Nie wspominam już o problemach z ciśnieniem, które normuje w ostatnich dniach tabletkami. Wiem, że jeśli chce być szczęśliwy i żyć muszę się zmienić. Okres imprez i walki z samym sobą opisałem na płycie „W ZESZŁYM ROKU” preorder symbolicznie przeniosłem na 4.20 żebym nigdy nie zapomniał.Mimo ciężkiego stanu zaczynam czuć, że żyje. Dziękuje, że jesteście. K – napisał.

Słowa wsparcia wysyłają mu fani oraz koledzy z branży muzycznej jak, m.in.: Janusz Walczuk, WuWunio, Tribbs czy RX Produkcja.

Water Source USA Overview – Water Source, LLC was formed over 15 years ago. The rhealin könyvei was created to meet a major need in the residential markets:..

Wtorek, godzina 21:00 – lecimy z NOWYM PROGRAMEM w Rapnews Studio. „Wiesz o co chodzi” to seria, którą poprowadzą: Siwydym, Marcin Blind, ADM i Gibky. Będzie śmiesznie, będzie poważnie!

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

AdMa – nowy projekt. Raperka czeka jeszcze na gości

AdMa wróciła w 2022 roku. Prawdopodobnie w 2023 również wyda jakiś projekt. Prace trwają...

Popek zaczyna swoje życie od zera

Popek, raper znany ze swojej kontrowersyjnej osobowości i udziału w freakfightach, zaskoczył swoich fanów...

Jacuś X Bambi „Bad Bunny” – co za duet, imprezowy hicior na „Hotelu Maffija 3” [VIDEO]

Są takie kooperacje, które zaskakują. Można byłoby wymieniać ich setki. I taki pojawił się...

Dudek P56 „Nie umiała tańczyć” – klip do singla z filmu „Życie w błocie się złoci”

"Nie umiała tańczyć" to premierowy utwór warszawskiego rapera, który jest elementem filmu "Życie w...

Oliwka Brazil „Big Mommy EP” – raperka podpisuje preordery

Oliwka Brazil za chwilę zadebiutuje ze swoim pierwszym solowym projektem. Na sam początek postawiła...

„Mocne rzeczy” – czyli Rusina wraca po przerwie

Rusina to jedna z najpopularniejszych postaci młodego pokolenia na polskiej rapowej scenie. Aktualnie szykuje...

Kraków, Warszawa, teraz Katowice – Kali nagrywa w mobilnym studiu

Kali postanowił zaskoczyć swoich fanów i wraz z producentem Sir Michem wyruszył w niezwykłą...

Sokół z Żabsonem u SB Maffiji! Ten Hotel to mistrzostwo [VIDEO]

Skoro przewija się słowo "legendarnie" - to tak jest dalej. W sieci co kilkanaście...

Bedoes 2115 trenuje – wkrótce walka w oktagonie?

Bedoes 2115 właśnie podzielił się filmikiem na swoim koncie Instagram, który wywołał spore poruszenie....