fot. źródło: @tupacshakur (2Pac) / autor: @ciociaewaaa_foto (Ero)

Ero JWP pojawił się gościnnie w podcaście cyklu „Morderstwa Muzyków”. W jego pierwszym odcinku poruszony został temat śmierci legendarnego 2Paca.

Tupac Shakur przeszedł do historii jako jeden z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych raperów wszech czasów. Dziś uznawany jest za popkulturową ikonę, stawiany obok Boba Marleya, Jimiego Hendrixa czy Mohameda Aliego. Mitologia, która narosła wokół jego życia zapewniła mu nieśmiertelność, a jej zasięg wykracza daleko poza kręgi muzyczne. Tupac stał się nie tylko archetypem czarnoskórego gangsta-rapera, bywa wykorzystywany jako symbol społecznego rebelianta, a jego twórczość owiana legendą sprawiła, że stał się idolem i inspiracją dla nowego pokolenia raperów.

SPRAWDŹ TO: Ero JWP mówi o swoim największym sukcesie w życiu!

W każdym odcinku „Morderstw Muzyków” będzie można usłyszeć co najmniej jednego gościa, związanego z branżą muzyczną. Autorzy opowiedzą prawdopodobne historie najgłośniejszych morderstw uznanych muzyków. Nie zabraknie nieznanych faktów, niewyjaśnionych spraw i kontrowersji.

Posłuchajcie!

1 KOMENTARZ

  1. Orlando Anderson strzelał, koffe D dowodził, opowiedział o tym jako „świadek koronny” w innej sprawie, glocka znależli w ogródku dziewczyny kumpla Baby Lane :P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here