fot. @jedker_aka_jd

Singlem „Dzienniki rapera”, Jędker rozpoczął promocję nie tylko swojego 3. solowego albumu, ale również książki o tym samym tytule. Raper znany z tak kultowych składów, jak ZIP Skład i WWO – odsłonił nieco informacji dotyczących zawartości debiutu literackiego, będącego zapisem autentycznych wydarzeń, które działy się na przestrzeni blisko 10 lat.

  • 8 lat pisania, oczywiście z przerwami na bumelanctwo, bądź super ciężką tyrkę w pocie czoła. 8 lat od ostatnich wielkich koncertów i zamieszania. Teraz czas, żebyście ocenili efekt moich zmagań z literaturą faktu. Literaturą według mnie piękną. Ktoś kiedyś powiedział, wspomnienia należy pisać, jak się będzie bardzo starym. Dlatego ja napisałem „Dzienniki Pokładowe Rapera” teraz. Jak ktoś jest już za stary, to mu się zaczną fakty w głowie mieszać za bardzo i to wychodzi finalnie stek bzdet pomieszanych. Dlatego zdecydowałem się opisywać dni. Dni, które tak często i szybko nam wszystkim spier*. Do tego stopnia, że każdy z nas pamięta te same fakty inaczej. – przekazał Jędker.
  • Ta książka jest o muzyce, o życiu, miłości, przyjaźni, podróżach, szkole, narkotykach i balangach sporcie, o niepowodzeniach i cieszeniu się z małych sukcesów. Dzienniki to jestem cały ja, bez ściemy, bo dni zapisywałem często regularnie i „na świeżo”. Także bujdy tam nie znajdziecie, demencji starczej również. Znajdziecie tam wiele faktów dotyczących przeróżnych osób, których oczernianie na pewno nie było moim celem. Po prostu zdecydowałem się w Dziennikach mówić prawdę, jak uważam, że jest lub było. – dodał.

Zamówiliście już preorder „Dzienników rapera”?

View this post on Instagram

8 lat pisania, oczywiście z przerwami na bumelanctwo bądź super ciężką tyrke w pocie czoła. 8 lat od ostatnich wielkich koncertów i zamieszania. Teraz czas żebyście ocenili efekt moich zmagań z literaturą faktu. Literaturą według mnie piękną. Ktoś kiedyś powiedział, wspomnienia należy pisać jak się będzie bardzo starym. Dlatego ja napisałem "Dzienniki Pokładowe Rapera" teraz. Jak ktoś jest już za stary, to mu się zaczną fakty w głowie mieszać za bardzo i to wychodzi finalnie stek bzdet pomieszanych. Dlatego zdecydowałem się opisywać dni. Dni, które tak często i szybko nam wszystkim spierdalają. Do tego stopnia, że każdy z nas pamięta te same fakty inaczej. Ta książka jest o muzyce, o życiu, miłości, przyjaźni, podróżach, szkole, narkotykach i balangach i sporcie, o niepowodzeniach i cieszeniu się z małych sukcesów. Dzienniki to jestem cały ja bez ściemy, bo dni zapisywałem często regularnie i "na świeżo". Także bujdy tam nie znajdziecie, demencji starczej również. Znajdziecie tam wiele faktów dotyczących przeróżnych osób, których oczernianie na pewno nie było moim celem. Po prostu zdecydowałem się w Dziennikach mówić prawdę, jak uważam, że jest lub było. . Link w stopce na górze do jedkerteam.pl przeniesie Cię wprost do nowego sklepu z książką w preorderze oraz limitowanym merchem. Polecam. Jędker . #dziennikipokładowerapera #dziennikirapera #newbookalert🚨 #newvideoclip🎥 #teamjędker

A post shared by Jędker (@jedker_aka_jd) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ