fot. kadr z klipu

Zgodnie z zapowiedziami, o których niedawno pisaliśmy na rapnews.pl Santana OZP udostępnił kolejny przedsmak nadchodzącego solowego wydawnictwa, zatytułowanego „Nie na marne urodzony”.

Do sieci trafił singiel „Po co?”, do którego dograli się Czarny OZP i Książę Kapota. Warto zatrzymać się chwilę przy zwrotce tego drugiego, ponieważ warszawski raper postanowił – a wszystko na to wskazuje – zdissować Suję THS Klika.

  • Ja pytam się, po co się prujesz pajacu, jak później spier* jak pizda; Liczyłeś na promo za darmo parówo, za darmo na mordę masz liścia; I po co ci było i co ci to dało, gangsterze kur* na pół gwizdka; Trafiłeś na listę i w sumie to złudy, bo śmieciu to jest czarna lista; Pod celą leciało „Na Wspólnej”; A dzisiaj nie budzą o 6-ej; Z muzyki se zwijam kapustę; I kocham jej uśmiech na buźce; Jak będziesz próbował spier* mi humor, to przyjdę do ciebie tą nocą; I wezmę za mordę cię kur* na asfalt, opluję i rzucę cię w błoto; Nieważne czy kur* ubliżasz publicznie, prywatnie, tu nie licz na złoto; Tak kończą frajerzy co kur* nie myślą, ogólnie co robią i po co” – nawija Kapota.