fot. @ksiaze_kapota / @THSSUJA

Ostatnio w środowisku hip-hopowym zrobiło się gorąco za sprawą konfliktu na linii: Peter (Gang Przemyskiej Patologii) i Kaczor BRS |info!|. Wszystko wskazuje na to, że na horyzoncie pojawiła się kolejna „spina”. Tym razem z Przemyśla przeniesiemy się do Warszawy, gdzie Suja postanowił zaczepić Księcia Kapotę: – Jeb*ć Księcia Kapotę i łaków o tym stylu. – napisał na swojej tablicy facebookowej reprezentant THS Klika. Jeden z najbardziej sympatycznych raperów w Polsce – Książę Kapota nie pozostał mu dłużny, komentując to na swój sposób: – Chodź to się poru*amy. 

Powyższy post po chwili zniknął z profilu Suji, lecz Książę Kapota opublikował na „Insta Stories” filmik z ich prywatnej rozmowy: – Nosy ujeba*e na biało? (śmiech) (…) Zapraszam Cię jutro, kur*o. Zobaczymy, czy będziesz miał nosy ujeba*e na biało, Ty kur*o jeba*y. – powiedział Suja, wyśmiewając Kapotę za jego hit „Biełyje nosy”, nagrany wspólnie z Tede.

Książę Kapota vs Suja (THS Klika): 'Jechać z kurw*?' [VIDEO]

Książę Kapota vs Suja (THS Klika): 'Jechać z kurw*?' [VIDEO]

Opublikowany przez RAP Z INSTA Środa, 14 sierpnia 2019

 

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalszy obrót sprawy. Czy zostanie ona załatwiona czysto hip-hopowo (w postaci dissu), a może obaj panowie wyjaśnią sobie niesnaski w cztery oczy?