fot. kadr z klipu

„KARMA” – to pierwszy singiel i teledysk, zapowiadający nadchodzący projekt KOSMOSU. Zjawiskowe stroje, nieszablonowa fabuła i niosący za sobą dreszczyk emocji klip, który możecie obejrzeć wyżej, to dopiero początek czegoś dużo większego i wychodzącego poza granice wyobraźni słuchaczy i widzów.

KOSMOS jest zespołem, w którego skład wchodzą niezależni artyści: ENI i BUWHAT. Para w życiu prywatnym, jak i na scenie. – Eksperymentujemy w różnych stylach muzycznych, hip-hop, trap, rnb i muzyka klubowa, to tylko wierzchołek góry lodowej tego, czego możecie spodziewać się po utworach naszej grupy. Muzyka, którą tworzymy – jest odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy, a nie tego, co już wcześniej słyszeliście. Dzięki temu nasze nieszablonowe podejście, gwarantuje wam – słuchaczom, „produkt” najwyższej jakości. – przekazał duet.

Zachęcamy również do obserwowania profili artystów w mediach społecznościowych: www.instagram.com/eni_ostrowska_official ; www.instagram.com/buwhatwwa ; www.instagram.com/kosmos_official_.