fot. kadr z video

„COCO” – jest to drugi singiel |po „Karmie”sprawdź klip na rapnews.pl!|, zwiastujący płytę KOSMOSU. „Coco” – to dowód na to, iż nie wszyscy wzdychamy do wszechobecnego zepsucia. Historia dwojga ludzi szukających miłości w złym miejscu, ale jak się okazuje, w dobrym czasie. Śmieszna animacja jest znakomitym dopełnieniem słów tego utworu, co w całości, daje nam ciekawą historię, głęboko zapadającą w pamięć.

KOSMOS jest zespołem, w którego skład wchodzą niezależni artyści: ENI i BUWHAT. Para w życiu prywatnym, jak i na scenie. – Eksperymentujemy w różnych stylach muzycznych, hip-hop, trap, rnb i muzyka klubowa, to tylko wierzchołek góry lodowej tego, czego możecie spodziewać się po utworach naszej grupy. Muzyka, którą tworzymy – jest odzwierciedleniem tego, kim jesteśmy, a nie tego, co już wcześniej słyszeliście. Dzięki temu nasze nieszablonowe podejście, gwarantuje wam – słuchaczom, „produkt” najwyższej jakości. – przekazał duet.

Zachęcamy również do obserwowania profili artystów w mediach społecznościowych: www.instagram.com/eni_ostrowska_official ; www.instagram.com/buwhatwwa ; www.instagram.com/kosmos_official_.