fot. kadr z klipu "Tłusty rym"

2019 rokiem JWP? Wszystko na to wskazuje! Poszczególni reprezentanci warszawskiej formacji pracują nad kilkoma projektami, które prawdopodobnie jeszcze w tym roku ujrzą światło dzienne.

Rozpoczęło się od „Black Book”, czyli pierwszego w historii wspólnego albumu duetu: Kosi x Ero. Preorder wystartował 23 maja i również w tym dniu – nastąpiła premiera pierwszego singla, zatytułowanego „Miejska komunikacja” |sprawdź!|. Materiał trafi na sklepowe półki już 14 czerwca br. Co dalej?

3 miesiące później do gry ponownie wkroczy Eros. We wrześniu legendarny bielański raper będzie świętował premierę swojej debiutanckiej solowej płyty, na którą zaprosił bardzo różnorodnych gości! Co już wiemy o „Elwis Picasso”? Przeczytaj!

Na trzeci ogień pójdzie „Jetlagz 2”, czyli kolejny owoc kooperacji Kosiego i Łajzola. Ich pierwszy projekt „WSK8OFMND: Warsaw Skate Of Mind)” – utrzymany w nowoczesnej stylistyce – ukazał się pod koniec 2017 roku. Z potwierdzonych informacji przez obu raperów wynika, że „dwójka” trafi w nasze ręce w październiku: – szum 10.2019 #jetlagz – przekazali na Instagramie.

Na który album – drodzy słuchacze – najbardziej czekacie?

View this post on Instagram

szum 10.2019 #jetlagz

A post shared by jetlagzzz (@jetlagzzz) on