fot. kadr z klipu

„Wirus20” jest premierowym teledyskiem Koniaka, do którego warstwę muzyczną przygotował Immortal Beats. Numer został zrealizowany w rydułtowskim studio Nie To Nie Records, którego właścicielem jest Damian Damo Płaczek, również odpowiedzialny za wokal i klip.

  • Numer w klasycznym klimacie oraz oldschool’owym stylu, leżący w moim guście za co największe propsy oraz podziękowania dla producenta. – przekazał autor.

Kilka słów od Koniaka:

Numer opowiada o globalnym problemie, którym o dziwo nie jest „pandemia”, ponieważ cała ta „pandemia”, to tylko jeden z elementów tej chorej układanki, tych chorych psychopatów. Moim zdaniem, to wybitnie dobrze zorganizowana akcja, która idzie zgodnie z planem i nie ma w tym za grosz przypadku. Efekty widać, a skutki tego wszystkiego mają na celu wiele kwestii związanych z wprowadzeniem konkretnego planu, to wszystko trwa, to się dzieje i nic mnie w tym nie zaskakuje ani nie dziwi. Wszystko układa się w piękną logiczną całość, o której jak komuś mówiłem X lat temu, to patrzyli na mnie jak na kogoś oderwanego od „rzeczywistości”. Dzisiaj ci sami ludzie nadal nie dowierzają, jednak sami przychodzą po rozum do głowy, ale oczywiście znaczna większość społeczeństw na świecie i tak powie, że skoro w TV o tym nie mówią, to tak tak być nie może. Jeśli ktoś myśli, że rządom i korporacjom szczególnie farmaceutycznym, kosmetycznym i do spraw żywienia, zależy na naszym zdrowiu i życiu, to jest w ogromnym błędzie. Liczą się zyski i psychopatyczne strategie. To samo dotyczy sprzedajnych lekarzy i całego tego zje*anego przemysłu. Oczywiście nie wszyscy są źli, broń Boże, nie wrzucam wszystkich do jednego wora. W mediach głównego ścieku się o tym nie mówi, dlaczego? Bo te media do nich należą, są ich głównym narzędziem w ogłupianiu i manipulowaniu ludzką masą. Wystarczy poszukać informacji w internecie, który też jest zaśmiecony masakryczną ilością gówna w tym teoriami spiskowymi, np. na temat płaskiej ziemi itp. wymyślone po to, żeby mieszać wszystkie niewygodne informacje z takimi absurdami, żeby było łatwiej komuś wmówić, że się myli… To są genialne mechanizmy psychologiczne zwane manipulacją. Geniusze, serio. Warto zainteresować się tymi mechanizmami – psychologią, duchowością, a nawet filozofią. O tym się w szkołach nie uczy… Zdobywanie wiedzy w połączeniu z logicznym myśleniem pomaga dostrzec, jak działają pewne mechanizmy, systemy wierzeń itp.
Dla mnie wyznacznikiem szczęścia i sukcesu nie jest milion wyświetleń na YouTube, złote płyty, czy gruby portfel, chociaż pewnie jest to fajne i miłe, tyle, że to są kwestie zewnętrzne i przemijające. Prawdziwy sukces i szczęście leżą wewnątrz każdego z nas, nigdy na zewnątrz, a jeśli ktoś myśli inaczej, to ma przeje*ane i niech się grubo nad tym wszystkim zastanowić.

Koniak jednocześnie zapowiedział kolejny teledysk dodając, że stopniowo będzie udostępniał coraz to nowsze nagrania. Warto obserwować jego kanał KoniakaHardRap oraz media społecznościowe: www.instagram.com/koniakahardrap / www.facebook.com/koniakahardrap.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here