Koro: 'Publika w sporym stopniu napędza zawodników podczas walki' [RapNokaut3 10/12]

Bilety na RAP NOKAUT 3 dostępne online oraz na bramce klubu Iskra.

- Advertisement -

fot. @RapNokaut

W najbliższą sobotę odbędzie się 3. edycja oficjalnej polskiej ligi battle rap, podczas której swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje 12 zawodników. Uczestnicy od kilku tygodni skrupulatnie przygotowują punche, aby zaskoczyć swoich przeciwników i wspólnie z publicznością stać się jednym żywym organizmem.

Całe wydarzenie poprowadzą… Wojtek, wielokrotny mistrz Francji battle rapu i legenda ’Rap Contenders” oraz AdMa, polska raperka, która swoją charyzmą, szczerością i urodą przyciąga rzeszę fanów! Chcesz przeżyć ten wulkan emocji? Wpadnij na „Rap Nokaut 3”! Nie masz jeszcze biletu? Nic straconego – ZAMÓW GO WŁAŚNIE TERAZ! (wejściówki będą dostępne również na bramce klubu Iskra)

Wydarzenie, którego głównym sponsorem jest marka odzieżowa – Blank @blank.best.official – odbędzie się 8 lutego w Warszawie! Swój pojedynek stoczy tam, m.in. Koro. A jego rywalem będzie Toczek.

 • KIM JESTEŚ? PRZEDSTAW SIĘ W KILKU SŁOWACH…
  Jestem Koro. Znajomi nazywają mnie też “mordo, proszę Cię. Przestań przez chwilę kminić pancze”. Na co dzień bawię się słowem i staram się rozwijać pod tym kątem, a w wolnych chwilach jestem zajęty. Od maja 2017 startuję na bitwach freestyle’owych, a obecnie przygotowuje się do drugiej walki na RapNokaut.
 • JAKIE SĄ TWOJE NAJCENNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA W RAPIE/FREESTYLE’U?
  Na dany moment nie uważam, bym miał wiele takowych. Co prawda wygrałem kilkanaście bitew i niektóre z nich były moim celem, aczkolwiek gdy je wygrywałem, to od razu podnosiłem sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, przez co aktualnie inaczej na nie patrzę. Niemniej jednak, żeby nie zostawić pytania bez odpowiedzi, to z dotychczasowych uznałbym za najcenniejsze wygranie finału WBW 2019, finału Redbull Kontrowersy 2019 oraz walki na RapNokaut 2.
 • DLACZEGO POSTANOWIŁEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W „RAP NOKAUT 3”?
  Ponieważ interesuję się od jakiegoś czasu BattleRapem. Mam na to zajawkę i chcę dołożyć swoją cegiełkę do tego, aby BattleRap w Polsce na stałe zapisał się jako kolejny element Hip-Hopu. Chcę również rywalizować w tej formule, bo mogę się sprawdzić z zupełnie innej strony, niż pozwalają mi bitwy freestylowe.
 • CO SĄDZISZ O SWOIM PRZECIWNIKU?
  Jeśli się nie mylę, to od ponad 10 lat rapuje. Parę razy występował w formule BattleRap oraz od 8 lat startuje na bitwach, czyli 3 razy dłużej niż ja. Braggowy i techniczny zawodnik. Będzie ciekawie.
 • CZYM BĘDZIESZ CHCIAŁ GO ZASKOCZYĆ?
  Umiejętnościami, które nabyłem przez dwa i pól roku startowania na bitwach i na poprzedniej edycji RapNokaut.
 • ZAPRASZAM NA „RAP NOKAUT 3”, BO…
  …zapowiadają się mocne i różnorodne walki. O wiele lepiej zobaczyć je na żywo oraz poczuć te emocje w klubie, aniżeli namiastkę na YouTubie. Ponadto publika w sporym stopniu napędza zawodników podczas walki. Tak więc, jeśli chcecie, żeby był jeszcze większy ogień, to wpadajcie i razem stworzymy najlepszy klimat.
 • A JAK WIDZISZ PRZYSZŁOŚĆ BATTLE RAPU W POLSCE?
  Już parę razy o tym myślałem i za każdym razem widzę coraz większy wachlarz możliwości, który w przyszłości mógłby stworzyć BattleRap.
  Osobiście chciałbym, by było to miejsce, w którym między innymi: raperzy rozwiązują swoje konflikty; braggowi gracze rywalizują miedzy sobą; raperzy z podziemia mogą się pokazać przed większą publicznością; fristajlowcy mogą sprawdzić się w zupełnie innej konwencji.
  Żeby tak się stało, potrzeba ligi i chętnych zawodników. Liga już jest, tak więc teraz miejmy tylko nadzieję, że część raperów zamiast szukać kolejnych wtyczek do lepiej brzmiącego refrenu, zacznie szukać przeciwników na walkę RapNokaut, a gale sztuk walki, takie jak, np. FAME MMA czy FFF, nie będą jedynymi wydarzeniami, na których raperzy konfrontują się ze sobą bez bitu.

KUP BILETY NA RAP NOKAUT 3!

https://www.facebook.com/RapNokaut/posts/3730516716988914

Karta walk „Rap Nokaut 3”:
FROSTI REGE vs OXON
KORO vs TOCZEK
VBS vs LUBER
YOU_REC vs SYN MŁYNARZA
KAZ vs RADAR
GRUBA vs GWIAZDA

Obserwujcie media społecznościowe „RAP NOKAUT”: FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE, a także dołączcie do wydarzenia na facebooku: wejdź!

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Szybkie miliony braci z BERLINA. PUSHER i OSKA030 z klipem 'BANKNOT'

Dwaj bracia z Berlina robią szum na polskiej rap scenie - wystarczyły dwa kawałki:...

Wiesz OCB? EMROK: Rapy, jaranie, amsterdamskie klimaty [VIDEO]

EMROK, a właściwie Mateusz Marglewski, to 28-letni raper urodzony w Zduńskiej Woli, aktualnie mieszkający...

Sokół, kiedy płyta?

13 miesięcy temu (7 lutego 2020) światło dzienne ujrzał ostatni - jak na razie...

Kafar: 'Szpaku? Nie rozumiem hejtu. Wszedł, rozj*bał, pozamiatał'

Kafar odlicza czas do premiery swojej 4. solowej płyty, którą tym razem zatytułował "23...