fot. kadr z klipu

W RapnewsLive Studio przewija się śmietanka polskiego hip-hop’u. Gościliśmy już legendy polskiej rap sceny, jak: Peja, Włodi, czy Pih, oraz utalentowanych młodych artystów: Florala Bugsa, VBS’a, czy Bobera – ponadto odbyły się historyczne eliminacje na żywo do Rapnokaut 4, w których udział wzięło 16 zawodników. Dlaczego o tym wspominamy?

Z tego powodu, że dzieje się u nas wiele ciekawych rzeczy, które dopiero teraz wychodzą na światło dzienne. Takim przykładem jest premierowy rapowy kawałek Koro, cenionego w środowisku freestyle’owca, który został mistrzem WBW, czy RedBull KontroWersy, a także świetnie radzi sobie w formule battle rap – Rapnokaut. A jak poradzi sobie w rapie?

Przesłuchajcie nietuzinkowego numeru, będącego swoistym Q&A, gdzie Koro odpowiada na pytania trudne zadane przez popularnego młodego dziennikarza specjalizującego się w sportach walki – Mateusza Kaniowskiego.

O warstwę muzyczną kawałka zadbał Kacu, natomiast video w RapnewsLive Studio przygotował nasz niezawodny redakcyjny kolega – Vacek. Montażem zajął się Flermanfx.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here