Kontakt:

Rapnews to najszybciej rozwijające się media rapowe w Polsce.

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Nasz Zespół:

Maxime Marcinkiewicz

Właściciel

tel. 505932173
maxime@rapnews.pl

Maciej Sęk

Właściciel

tel. 504417773
maciej@rapnews.pl

Dominik Wacławek

Realizator

dominik@rapnews.pl

AdMa

Prowadząca

Ewelina Łęczyńska

Fotograf

ewelina@rapnews.pl

Aleksandra Buczyńska

Prowadząca

ola@rapnews.pl

Kudel

Producent

Jaskół

Redakcja:

Patryk Fent

Redaktor naczelny

patryk@rapnews.pl

Luiza Di Felici

Redaktorka

luiza@rapnews.pl

Filip Grzesik

Redaktor

filip@rapnews.pl

Mikołaj Kmiecik

Redaktor

mikolaj@rapnews.pl

Tomasz Kołaczyk

Redaktor

tomasz@rapnews.pl

Kote Dolidze Videomaker www.instagram.com/kot_volshebnik

Wsparcie: Zuzia Karolcia Karol Karlito Bartosz Kuszyk

Rapnews Studio
Ul. Srebrna 16
00-810 Warszawa
kom. 504417773

Chcesz nam coś przesłać ?
Śmiało!