Pjus zapowiada wspólny utwór z Pelsonem!

Pelson jest na ostatniej prostej, aby zawiesić „mikrofon na kołku” i zakończyć swoją muzyczną działalność. W ostatniej rozmowie z newonce.net przyznał, iż utwór „Szacunek za klasyk”, stworzony wspólnie z Otsochodzi, jest jednym z jego ostatnich, lecz zaznacza również, że być może kiedyś wróci: „NIGDY NIE MÓW NIGDY. Ja w tej chwili jestem już w świecie sportu i to na nim się koncentruję” (przeczytaj newsa i sprawdź klip!).

W Internecie zawrzało, słuchacze żegnają i dziękują za wszystkie lata Pelsonowi, lecz dograł on się także na projekt Pjusa „#SłowoWtóry”, który już niebawem pojawi się na sklepowych półkach:

  • Media obiegł news, że Pelson kończy karierę. #golf jest jego życiem, więc rozumiem, ale od razu mówię, że numer z Otsochodzi nie był ostatnim jaki usłyszycie. Dzieki płycie #SłowoWtóry: w utworze „Niewielka Warszawska” poinformował reprezentant Alkopoligamii.

„SłowoWtóry” to innowacyjny projekt, w którym raperzy oraz wokaliści wykonają… teksty napisane przez Pjusa, członka 2cztery7.

http://rap-news.eu/teledysk-otsochodzi-x-pelson-szacunek-za-klasyk-hold-dla-klasycznego-rapu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here