fot. kadr z klipu

„Zasady Ponad Wszystko” to trzeci klip z płyty Koniaka zatytułowanej „Wkurwiony Raper Niepoprawny Obywatel”, która powstawała na przełomie lat 2016-2017.

Po „Wirusy ludzkości” oraz „Wkurwiony raper” przyszła pora na spokojniejszy utwór, jednak tekstowo nie mniej hardcorowy niż poprzednie. Za produkcję bitu odpowiada Damo, producent odpowiedzialny za warstwę muzyczną wszystkich numerów na płycie.

Jak podkreśla sam autor, to jeden z ważniejszych utworów w jego muzycznym dorobku: jest to garstka jego przekonań oraz tego, jak powinno się postępować, a także jak nie powinno i jak powinno względem tych, co tego nie robią.

Według doniesień Koniaka, w przyszłym miesiącu zaprezentuje on kolejne video. Poza tym ujawnił on, że trwają prace nad jeszcze jednym projektem, ale to na razie pozostaje tajemnicą.

Zapraszamy również do odsłuchu numeru sprzed pięciu lat – „Nie wierzyłeś w to”:

  • Jest to numer sentymentalny ze względu na to, iż był to dzień, w którym poznaliśmy się z Damem. Wtedy nikt z nas nie wiedział i nawet nie przypuszczał, że narodzi się z tego przyjaźń i większa współpraca. Całość powstała w przysłowiowe pięć minut, a co najciekawsze, była to pierwsza moja wizyta w profesjonalnym studio nagrań. – podkreślił Koniak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ