Koleżanki koleżanek, dobry klimat, rap. Malik Montana o współpracy z zagranicznym raperem

'Było mega spontaniczne'

- Advertisement -

Nie trzeba było długo czekać na metę challenge’u, o którym wspominaliśmy na rapnews.pl. O co chodzi? Malik Montana zdecydował, że jeśli jego video-zapowiedź wspólnego klipu „Bratan” z Tovaritch’em osiągnie 300.000 wyświetleń na Instagramie oraz 500 komentarzy, to ujawni pewną anegdotkę z nim związaną. Pułap został osiągnięty, więc czas przejść do „małego szczegółu” – jak to zapowiadał Malik.

SPRAWDŹ TO: Malik Montana trenuje z zawodnikiem KSW [VIDEO]

Szef GM2L ujawnił, w jakich warunkach przyszło mu pracować z reprezentantem francuskiej sceny (Rosjaninem z pochodzenia):

  • Byliśmy z Tovaritch w Amsterdamie w studiu Cruise Control Studios. On pracował nad swoimi rzeczami, ja nad swoimi i wiadomo, w przerwie między sesjami każdy zaglądał do każdego do studia. U mnie w studiu była impreza cały czas. Poznałem tego dnia fajne koleżanki z Londynu, które miały lecieć, ale zostały ze mną kolejne parę dni. Było kilka koleżanek z Frankfurtu i ogólne koleżanki koleżanek i same mordy. – wspomina raper.
  • Mój producent FRNKIE coś tam dziubał przy projekcie i puszcza bit, przy którym całe studio mówi WOOW. Ja sobie coś nucę i Tovaritch to samo, i po chwili gotowy numer. Było to mega spontaniczne i energia się zgadzała, a to według mnie przy współpracy z innymi artystami jest najważniejszym czynnikiem. – dodał Malik.

Zanim otrzymamy kolejny tegoroczny klip z udziałem Malika Montany, raper przygotował dla nas kolejny szczegół, który wrzuci wkrótce. Czekacie?

fot. kadry z klipów „Kokain & Barbiepuppchen” / „Łyżka”

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Malik Montana promuje nową organizację – HYPE MMA!

Pod koniec tego tygodnia media społecznościowe zalała tajemnicza grafika, która do tej pory nie...

’W mojej muzyce najbardziej stawiam na emocje i brzmienie': Kto jest pierwszym Młodym Wilkiem 8?

Ruszyła wyczekiwana 8 edycja akcji Popkiller Młode Wilki! Organizatorzy zapowiadają zaprezentowanie "jedenastki przyszłości" i...

CHADA 'DRANIE TAK MAJĄ': Sitek, B.R.O – jak to było z tym refrenem?

"Dranie tak mają" to kawałek Chady, który pochodzi z jego 3. solowej płyty "Jeden...

Kubańczyk nokautował wszystkich, a teraz jest w życiowej formie [VIDEO]

2020 był dla Kubańczyka niezwykle pracowity, ale początek 2021 roku jest również niezwykle gorący...