fot. @ciociaewaaa_foto

Pod koniec stycznia Rufuz świętował swoje 31 urodziny. Warszawski raper podziękował wszystkim osobom za życzenia oraz ujawnił, że na II połowę 2020 roku szykuje dla wszystkich niespodziankę. Czyżby solowa płyta?

  • W dniu moich 31. urodzin naszła mnie refleksja, że największy skarb to posiadać prawdziwych i szczerych ludzi wokół siebie, na których zawsze można polegać i są z Tobą na dobre i na złe. Dziękuje bardzo serdecznie za wszystkie życzenia składane przez telefon, SMS, FB, IG, a w szczególności ziomkowi z Biedronki w Żyrardowie. Mam dla Was małą niespodziankę, która ukaże się w drugiej połowie roku, bądźcie czujni ✌️✌️ – napisał Rufuz w mediach społecznościowych.
View this post on Instagram

Elo Mordki 🤚w dniu moich 31 urodzin naszła mnie refleksja, ze największy skarb to posiadać prawdziwych i szczerych ludzi wokół siebie, na których zawsze można polegać i są z Tobą na dobre i na złe 👊👊Dziękuje bardzo serdecznie za wszystkie życzenia składane przez telefon, SMS, Fb, IG, a w szczególności ziomkowi z Bierdonki w Żyrardowie 🤣🤣 mam dla Was małą niespodziankę, która ukaże się w drugiej połowie roku, bądźcie czujni ✌️✌️ Pozdrowki Załoga 👍👍 #bday #rfz #mrcrew #360elo #parkalikowystyl #goodtime #besttime #spa #biznes

A post shared by Rufuz MR CREW (@_rufuz_mr_crew) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ