fot. mat. pras.

Przez ostatnie miesiące jednoosobowe polskie studio Airem pracuje nad wyjątkowym projektem, jakim niewątpliwie jest gra „Rap Tycoon”. Do współpracy przy nim zostali zaproszeni kolejni artyści.

Pierwszym ujawnionym jest polski producent muzyczny – Pawbeats, który współpracował z wieloma artystami, a także raperami takimi, jak: KęKę, Quebonafide, Tede, Zeus, Miuosh, Pih, Kali, Bisz, Rahim. Wyprodukował kilkadziesiąt albumów albumów nie tylko związanych z hip-hopem, z których kilkanaście uzyskało status złotej oraz platynowej płyty. Ostatni jego album „OUT” ukazał się w 13 kwietnia 2018 roku.

Projekt wesprze także MC Silk, który nie raz zaskakiwał nas swoimi umiejętnościami, stylem, czy barwnym storytellingiem. Choć głównie kojarzony jest z szybkiej nawijki, to jednak warto sobie przypomnieć bardzo ciekawą płytę z 2011, pod tytułem „Love Against Machine”. Godne uwagi są także: „Rapunk” i „Ostatni z nas”. To potwierdzenie tego, że MC Slik – to nie tylko szybka nawijka.

Wśród artystów, którzy wsparli już projekt studia Airem są: Fazi, Flint, Guova, Hurragun, K2, Komil, Kukon, Mikser, Oxon, Projekt Nasłuch, Spinache, Zeus i wielu innych.

Więcej informacji o grze znajdziecie na facebook.com/rapgamepl.