fot. kadr z klipu „Siła”

Wkrótce do Nizioła trafi wyróżnienie w postaci „Srebrnego przycisku”, bowiem jego kanał YouTube Banita Records zgromadził 100 tysięcy subskrybentów.

Ponadto, jak poinformował krakowski raper w mediach społecznościowych – najnowszy album „Owoc żywota” jest coraz bliżej osiągnięcia statusu złotej płyty. Krążek od 8 tygodni nie schodzi z wysokich miejsc na OLiSie. W aktualnym notowaniu zajmuje 18 pozycję.

  • Kolejny krok. Mój kanał na YouTube BANITA RECORDS przekroczył 100 tysięcy subskrypcji. Dziękuję wszystkim, którzy obserwują ten label i zachęcam do polubienia tych, którzy chcą być na bieżąco zarówno z moimi produkcjami, jak i wielu, wielu innych, których zrzesza BANITA RECORDS. Jednocześnie dostałem dziś informację, że pomału kończy się pierwszy nakład płyty „OWOC ŻYWOTA”, co idzie w parze z bardzo dobrym odbiorem i z chęcią musimy dotłaczać. Idziemy po zloto!!! Jeszcze raz dzięki. – przekazał Nizioł.

Raper ma aktualnie na swoim koncie 3 złote płyty. Granicę sprzedaży 15 tysięcy fizycznych egzemplarzy przekroczyły takie albumy, jak: „Pretekst” (solo), „Pretekst 2” (solo) i Syndykat „Syndykator”.

Kolejny krok. Mój kanał na You Tube BANITA RECORDS przekroczył 100 tysięcy subskrybcjii.Dziękuję wszystkim którzy…

Opublikowany przez Nizioł $zajka Syndykat Środa, 29 stycznia 2020

1 KOMENTARZ

  1. Nizioł jeden z najlepszych raperów polskiej kultury hip hop. Twoja muzyka do mnie trafia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ