Już 20 stycznia praskiej Drukarni na Mińskiej 65 w Warszawie odbędą się huczne 21 urodziny JWP!

Miniony 2017 rok był bardzo owocny dla członków tego kolektywu – najpierw w styczniu ukazał się jubileuszowy mixtape „20”, w kwietniu Ero ze Szczurem, Ponem i HZD wypuścili Szlagier, a na koniec w grudniu ukazał się debiut Jetlagz (Kosi, Łajzol) – czyli „Warsaw SK8 Of Mind” – oraz drugi solowy krążek Siwersa, zatytułowany „Huśtawki”.

To właśnie z dwóch ostatnich wymienionych albumów pochodzą wspomniane nowości. Najpierw na youtube trafił wspólny numer Kosiego i Łajzola z Lehem, czyli „Do lamusa”:

A w tym tygodniu na kanale Siwersa opublikowany został mroczny storytelling „Srogi lajf” z gościnnym udziałem DJ-a Noriza:

Jak słychać forma w JWP/BC dopisuje, więc nie przegapcie więc wspomnianych urodzin składu w Drukarnii, gdzie wystąpią także nietuzinkowi goście: Tede, Włodi, Leh, Dobry Towar, Barto’cut12 oraz Fonciak: szczegóły na rap-news.eu – KLIKNIJ!

A już tydzień później premierowy warszawski koncert „Huśtawek” Siwersa! Również na Pradze, ale w innej lokalizacji – na występ zaprasza Hydrozagadka przy ul. 11 Listopada 22: szczegóły na rap-news.eu – KLIKNIJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ