fot. fragment okładki "Bloków Rezydent"

Zanim na sklepowych półkach pojawi się kolejny solowy krążek Bonusa RPK„Bloków Rezydent”, do sieci trafi teledysk zrealizowany do numeru, pt. „Niepokój”, do którego dograli się ReTo i Czerwin TWM, a warstwę muzyczną przygotowali Newlight$ i WOWO.

PREMIERA KLIPU! ZOBACZ!

Premiera klipu przygotowanego przez Brevko, zaplanowana jest na najbliższą środę (18.09) – 15:00. Obejrzyj zwiastun:

Elo Mordeczki !!! Już w tą środę (18.09.2019r.) o godzinie 15:00 na kanale CS odbędzie się premiera kolejnego singla i klipu promującego mój nadchodzący album "BLOKÓW REZYDENT" !!! 😉Bonus RPK ft. @reto_synku , @twm_czerwin – NIEPOKÓJ // Prod. @swk_newlights & @wowoproductions !!! 🔥🔥🔥Realizaja video – @brevko_art !!!Przypominam o preorderze, który możecie kupić na WWW.BONUSRPK.PL !!! 👊👊👊Czekajcie na ten gruby hit, bo na pewno będziecie miło zaskoczeni !!!#bonusrpk #ciemnastrefa #reto #czerwin #twm #newlights #wowo #niepokój #blokówrezydent #hiphop #rap #trap #muzyka #music #klip #video #teledysk #singiel #youtube #instagram #facebook #trailer #zapowiedź #yo

Opublikowany przez Bonusa RPK (Artystę Kombinator) Poniedziałek, 16 września 2019

View this post on Instagram

Elo Mordeczki !!! Już w tą środę (18.09.2019r.) o godzinie 15:00 na kanale CS odbędzie się premiera kolejnego singla i klipu promującego mój nadchodzący album "BLOKÓW REZYDENT" !!! 😉 Bonus RPK ft. @reto_synku , @twm_czerwin – NIEPOKÓJ // Prod. @swk_newlights & @wowoproductions !!! 🔥🔥🔥 Realizaja video – @brevko_art !!! Przypominam o preorderze, który możecie kupić na WWW.BONUSRPK.PL !!! 👊👊👊 Czekajcie na ten gruby hit, bo na pewno będziecie miło zaskoczeni !!! #bonusrpk #ciemnastrefa #reto #czerwin #twm #newlights #wowo #niepokój #blokówrezydent #hiphop #rap #trap #muzyka #music #klip #video #teledysk #singiel #youtube #instagram #facebook #trailer #zapowiedź #yo

A post shared by BonusRPK_official (@bonusrpk_official) on

Po bardzo dobrze przyjętym albumie Bonusa RPK „TECHNIK PASJONAT”, niecały rok później przychodzi moment na kolejny projekt, który nosi nazwę „BLOKÓW REZYDENT”. Powyższy album jest połączeniem dwóch światów, oldschoolu oraz nowoczesnego brzmienia, także nie zabraknie na nim klasycznych numerów jak i świeżych trapowych produkcji.

Za warstwę muzyczną w/w płyty odpowiada szereg znakomitych producentów takich jak, m.in.: WOWO, Małach, Newlight$, Flame i Worek. Nie zabraknie też kooperacji z takimi artystami, jak: Paluch, Kaczy, Kękę, ReTo, Nizioł, Eldo oraz Onar. Jednak oprócz wielu raperów z mainstremu, na płycie będzie można posłuchać graczy z podziemnej sceny.

Cały materiał owiewa poważne życiowe tematy, jak i bengery, które z pewnością będą towarzyszyć Wam na nie jednym grubym melanżu. Każdy kto śledzi dotychczasową twórczość Bonusa RPK, na pewno nie zawiedzie się stylistyką oraz brzmieniem tego albumu. Stary dobry Bonus idący z duchem czasu, przygotował dla Was kilkanaście utworów, których nie może zabraknąć w Waszych sprzętach audio.

Przedsprzedaż trwa na: preorder.pl.