fot. źródło: @ObywatelMCofficial

„Star Dust” – to ubiegłoroczny projekt Obywatela MC, który powstawał przez ostatnie trzy lata. Raper przyznał, że był to dla niego czas pełen wzlotów i upadków, ale dzięki temu stał się innym człowiekiem. – To wszystko doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem. Dzięki tym doświadczeniom odkryłem coś bardzo ważnego, coś, co zmieniło moje życie. – mówił wówczas.

Prekursor hip-hop’u w Trójmieście po premierze wspomnianego „Star Dusta” od razu zabrał się za kolejny album! Dziś już wiemy, że prawdopodobnie ujrzy on światło dzienne tuż po wakacjach.

  • 26 Września 2019 napisałem: „Mam dla Was dwie informacje. Pierwsza, ta dobra jest taka, że prace nad czwartym solo są zaawansowane i album szykuję na pierwszą połowę 2020. Druga, ta lepsza to info, że 15 listopada 2019 wychodzi moje trzecie solo…”. Album „Stardust” zgodnie z zapowiedzią miał premierę w listopadzie 2019, natomiast mamy koniec pierwszej połowy 2020 i jestem Wam winien info, co z zapowiadanym 4 solo. Materiał jest zmiksowany i zmasterowany. 12 numerów czeka od 3 miesięcy w SelektaStudio na wydanie, którego premierę ze względu na „sytuacje” zdecydowaliśmy się przełożyć na wrzesień tego roku. Co do prawdy, to nie wiem, czy wyzwala, ale ten album będzie szczerością rozpier💵. Wkrótce więcej info.

Czekacie na kolejny album rapera znanego z kultowych formacji Deluks i PCP?

26 Września 2019 napisałem… „Mam dla Was dwie informacje. Pierwsza, ta dobra jest taka, że prace nad czwartym solo…

Opublikowany przez Obywatel MC Czwartek, 2 lipca 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ