fot. @DudekP56

Blisko 1,5 mln wyświetleń zgromadził już pierwszy singiel promujący 13-tą solową płytę Dudka P56, pt. „Dwa Światy”. Warszawski raper osiągnął ten wynik w 9 dni! Można śmiało powiedzieć, że w niedługim czasie będzie to jeden z najpopularniejszych utworów byłego reprezentanta RPK. Obecnie najwięcej wyświetleń ma numer, zatytułowany „Od Zawsze Na Zawsze” (14,5mln odsłon na YouTube). Pochodzi on z albumu „Słowo dla ludzi cz. 1”. Ponadto w dalszej kolejności znajdują się: „Ballada” (blisko 12mln), czy „Kocham życie 2” (ponad 10mln).

Licznik „Dziadka” nadal się nie zatrzymuje, a Dudek zapowiedział właśnie, że jutro (26.08) udostępni dla swoich fanów kolejną odsłonę „Dwóch światów”. Być może tym razem będzie to singiel z którymś z gości zaproszonych na nadchodzący materiał. Dograli się przecież do niego, m.in.: Ten Typ Mes, Onar, Fu, czy Zbuku. My odliczamy już czas do premiery… A Wy, czekacie na to, co zaserwuje nam warszawski raper?

Opis: „Dwa Światy” to obraz, jaki znamy wszyscy. Każdy z nas dobrzy ludzie ma cięższe, jak i te lepsze chwile w swoim życiu. Pragnienia i marzenia, sposoby na przezwyciężenie wszystkiego co złe. Potrafimy choć na chwilę oddalić się tego wszystkiego, co nas otacza. Dlatego również i ja mam swoje sposoby, które wyrażam przez muzykę najlepiej jak tylko potrafię. 

„Dwa Światy Vol. 1” – to odbicie się myśli jednej półkuli mózgowej od drugiej, w wyniku czego powstaje album. Znajdziecie na nim treść płynącą prosto z serca, napisaną tak, jak dusza podpowiada. Chilloutowe, czasami Reggeowe brzmienie, połączone z klasyką oraz mocniejszym pier* – daje całokształt tej płyty. Płyty, która – mam nadzieję – zarazi dobrym słowem niejednego z Was. Na tym materiale pojawi się wielu MC, z którymi nie miałem do tej pory okazji przeciąć się na bicie. Wśród nich, m.in.: Ten Typ Mes, Onar, Fu, czy Zbuku. To dzięki nim powstał klimat, jaki sobie właśnie wyobrażałem pisząc te numery. Oprawą muzyczną – powinniście być zaskoczeni pozytywnie – zajęli się: Czaha, czy Elshino. Pojawi się również nagrana żywa gitara przez mojego ziomeczka – Zamka. To klimat jakiego, krótko mówiąc, nie da się opisać. Jedyne, co mogę Wam polecić, to czekać na to, bo to dla tych, co na to czekają!