fot. @ciociaewaaa_foto 

Kali jest znany z lekkiego pióra. Potwierdził to nie tylko za sprawą wielu tekstów stworzonych na potrzeby albumów muzycznych, ale również innych projektów takich, jak: książka i film. Raper ma już na swoim koncie jedną wydaną książkę – „Krime Story”, będącą częścią rapowej płyty o tym samym tytule. Ponadto jest on autorem scenariusza do filmu „Krime Story”, lecz po jego sprzedaniu, zaczęły się pewne kłopoty: – Po zakończeniu tekstu w wersji beta, oddałem go producentom, którym sprzedałem prawa do zrealizowania filmu. Do tego propozycja obsady w roli Krimea. (…) Po oddaniu scenariusza, zostałem odsunięty od możliwości kontroli nad powstaniem filmu. – przekazał kilka dni temu reprezentant Ganja Mafii |pełne info!|.

Czy będziemy mogli spodziewać się kolejnych dzieł literackich Kaliego? Z tego, co przekazał krakowski raper – wciąż się nie zatrzymuje i już planuje wypuścić kolejne książki swojego autorstwa.

Planujesz napisać kolejną książkę?” – zapytał jeden z fanów. „Tak, i to kilka” – odpowiedział Kali.

Raper zapewnił również, że prawdopodobnie w tym roku zostanie wznowiony nakład książki „Krime Story”, która od dawna nie jest dostępna w ogólnej sprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ