fot. źródło: @nickiminaj

6ix9ine po raz kolejny nawiązał współpracę z Nicki Minaj, odkąd został zwolniony z więzienia kilka miesięcy wcześniej z powodu obaw związanych z koronawirusem.

W środę (10 czerwca) Nicki potwierdziła, że pod koniec tygodnia wypuszczą nowy utwór o nazwie „Trollz”. Wczoraj rano obrazy kolorowych artykułów promujących Nicki i nowy singiel 6ix9ine zaczęły krążyć w mediach społecznościowych po tym, jak sklepy internetowe obu raperów odsłoniły ubrania, kasety, winyle i cyfrowe wersje płyty.

Niedługo potem Nicki oficjalnie ogłosiła, jak singiel przyczyni się do działań na rzecz niesprawiedliwości społecznej. Piosenkarka powiedziała, że część dochodów zostanie przeznaczona na Bail Project Inc., program zapewniający bezpłatną pomoc osobom o niskich dochodach, które nie są w stanie zapłacić kaucji w oczekiwaniu na proces sądowy.

  • Część wpływów z #Trollz, w tym merch, trafi bezpośrednio do The Bail Project Inc.” – napisała w poście na Instagramie.
  • Chcemy chronić i wspierać tysiące odważnych ludzi pracujących na pierwszej linii sprawiedliwości społecznej, używając ich głosów, by zażądać KOŃCA walki z Czarnymi Amerykanami przez policję.” – napisała Nicki Minaj.

„Trollz” jest swoistego rodzaju kontynuacją piosenki „Yikes”, która ukazała się w lutym i jest drugim singlem wydanym przez 6ix9ine od czasu jego zwolnienia z więzienia w kwietniu. Na początku maja Tekashi dał fanom utwór „Gooba”, ale niedługo obiecał, że pojawi się kolejny utwór. Raporty podały, że będzie to kolejny singiel z udziałem Nicki Minaj. 

Piosenka została opóźniona z powodu licznych okoliczności. W ubiegłym tygodniu termin wydania został ponownie przełożony, aby wykazać się solidarnością z ruchem Black Lives Matter i morderstwem George’a Floyda, nieuzbrojonego Czarnego mężczyzny, który został uduszony przez byłego policjanta Minneapolis w stanie Minnesota.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ