fot. kadr z klipu "Po nitce do kłębka"

Bonus RPK nie tylko jest w trakcie promocji swojego najnowszego krążka, pt. „Bloków Rezydent”, ale wciąż nad nim pracuje. Warszawski raper ujawnił dziś, kto dogra się na następce „Technika Pasjonata”.

Na poprzedniej płycie reprezentant Ciemnej Strefy zaskoczył niejednego słuchacza, nagrywając z takimi raperami jak, m.in.: Gedz, Sarius, Białas, ReToQuebonafide, czy Borixon. Niemniej ciekawie wygląda sytuacja z featami na 6. solową płytę. Bonus postanowił zaprosić na nią kilku gości, z którymi nigdy wcześniej nie połączył swoich sił. W tym gronie znaleźli się: Onar, Kaczy Proceder i KęKę. Kogo jeszcze usłyszymy na „Bloków Rezydencie”? Eldo, członka legendarnej formacji Grammatik, który dograł dziś swoje wokale do jednego z numerów umieszczonego na nieznanej jeszcze szerszemu gronu trackliście.

Poniżej fragment video ze studia (źródło: Instagram – @bonusrpk_official):

Eldo dograł się na płytę Bonusa RPK!

Eldo dograł się na płytę Bonusa RPK!

Opublikowany przez RAP Z INSTA Wtorek, 6 sierpnia 2019

 

Po bardzo dobrze przyjętym albumie Bonusa RPK „TECHNIK PASJONAT”, niecały rok później przychodzi moment na kolejny projekt, który nosi nazwę „BLOKÓW REZYDENT”. Powyższy album jest połączeniem dwóch światów, oldschoolu oraz nowoczesnego brzmienia, także nie zabraknie na nim klasycznych numerów jak i świeżych trapowych produkcji.

Za warstwę muzyczną w/w płyty odpowiada szereg znakomitych producentów takich jak m.in.: WOWO, Małach, Newlight$, Flame i Worek. Nie zabraknie też kooperacji z takimi artystami jak: Paluch, Kaczy, Kękę, ReTo, Nizioł oraz Onar. Jednak oprócz wielu raperów z mainstremu, na płycie będzie można posłuchać graczy z podziemnej sceny.

Cały materiał owiewa poważne życiowe tematy, jak i bengery, które z pewnością będą towarzyszyć Wam na nie jednym grubym melanżu. Każdy kto śledzi dotychczasową twórczość Bonusa RPK, na pewno nie zawiedzie się stylistyką oraz brzmieniem tego albumu. Stary dobry Bonus idący z duchem czasu, przygotował dla Was kilkanaście utworów, których nie może zabraknąć w Waszych sprzętach audio.

Premiera płyty „BLOKÓW REZYDENT” przewidziana jest na 04.10.2019r. Przedsprzedaż trwa na: preorder.pl.