Jeszcze troszkę trzeba będzie poczekać na płytę Penxa, nagraną w duecie z Kudlem. Penx daje rapsy, Kudel daje bity. A swoje wersy posadzi również Kukon. Jest on jednym z kilku gości na nadchodzącym albumie „Dissneyland”, nagranym w całości w Rapnews REC Studio.
SPRAWDŹ TO: „Mogło to być lepiej napisane” – Penx w #OceńWersy: Mata, Bedoes, Paluch, Miusoh i inni
„Dissneyland” to projekt, na który składać się będzie 13 premierowych numerów. Wśród gości znajdą się: Kara, Alcomindz, Bonson, Ńemy i DJ Ace. Poniżej możecie zobaczyć, jak to konkretniej wygląda:
- 1. Księga dżungli
- 2. Iniemamocnych feat. Kara
- 3. Dissneyland
- 4. Kopciuszek
- 5. Mickey Mauser ft. Kukon
- 6. Dalmatyńczyk
- 7. Piękna i bestia
- 8. Herkuless ft. Bonson & Ńemy
- 9. Syrenka Police ft. DJ Ace
- 10. Pinokio
- 11. Kurewna Ścieżka ft. Alcomindz Mafia
- 12. Michaś Pan
- 13. Bragger 7 (Bonus track
DREJKUSJA to nasz najnowszy program. Po rozmówkach chłopaków z Diho i Adi Nowak, w najbliższą środę pojawią się kolejni dwaj goście. Po raz kolejny na grubo! Do Rapnews Studio zawitają Filipek i Teabe. Chcesz to obejrzeć? Zadzwonić? Pospamować na czacie? Zaje… kliknij kciuka w górę na YouTube! Link poniżej:
fot. @penxkrk / @ciociaewaaa_foto (Kukon)