fot. kadr z klipu

5 czerwca ukazała się wyczekiwana solowa płyta Wigora ze składu Mor W.A. W tydzień po premierze album zadebiutował na 7. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży ZPAV. Teraz artysta postanowił zaprosić wszystkich fanów w podróż do dalekiej Azji. A to wszystko za sprawą singla „Przystanek Cejlon” – prawdopodobnie pierwszego polskiego klipu, nakręconego na Sri Lance!

Premiera nowego singla nieprzypadkowo zbiega się w czasie ze startem wakacji i kolejnym luzowaniem obostrzeń komunikacyjnych, związanych z globalną pandemią. Wycieczka na Sri Lankę okazała się bowiem niezwykle inspirującą przygodą dla artysty. Wigor, jako prawdopodobnie pierwszy raper w Polsce, zrealizował teledysk w tym miejscu, łącząc swoją pasję do podróży z muzyką. W czasie, gdy otwierają się granice, klip do utworu ”Przystanek Cejlon” może stać się inspiracją do odwiedzenia różnych ciekawych miejsc na świecie.

Muzyka: D3W
Produkcja klipu: Wigor Mor W.A.
Zdjęcia: Wigor Mor W,A. Sandra Poziomka

Album „1978” trafił już do sklepów muzycznych i na platformy streamingowe. W wersji standardowej (1 CD) dostępny na: www.empik.com. Stacjonarnie znajdziesz go w: Asfalt Shop Cafe (Tamka 37, 00-355 Warszawa) oraz Serum Sklep (C.H. Land, Wałbrzyska 11, 00-001 Warszawa).

Nowy materiał Wigora ukazał się nakładem labelu Dope Ride. Poza kolegami z macierzystej formacji Mor W.A. usłyszymy na nim takich artystów, jak: O.S.T.R., Peja, Ero JWP, Grizzlee, Miodu, KaeN, Lukasyno czy Rest i Kafar z Dixon37. Projektem okładki i oprawy graficznej „1978” zajął się znany i ceniony grafik Grzegorz „Forin” Piwnicki (www.forinstudio.com), zaś zdjęcia okładkowe zrobił Kamil Nastyk (www.instagram.com/kamilnastyk).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ