fot. kadr z klipu

W najbliższą niedzielę (30.09) odbędzie się premiera kolejnego klipu Kleszcza. Wizualizacja do utworu „Pozdro bez” trafi na kanał HORREcTV. Numer pochodzący z albumu „Czerń i biel” zasiliło kilku gości. Najnowsza płyta Kleszcza znalazła się właśnie w pierwszej 10. najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!

Jak czytamy w aktualnym rankingu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce krążek „Czerń i biel” Kleszcza uplasował się na 8. pozycji. – To duży sukces, zwłaszcza że w zestawieniu płyt rapowych album znalazł się na 3. miejscu, ustępując tylko Eminemowi i Sariusowi. Jest to dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy – komentuje najnowsze wydanie OLiS-u Kleszcz. Przypominamy, że premiera albumu odbyła się 14.09. Od tego czasu wydawnictwo dostępne jest w Empikach oraz innych sklepach muzycznych na terenie całego kraju. W MaxFloSklepie znaleźć można również wyjątkowy zestaw z limitowaną koszulką Kleszcza: maxflosklep.pl.

Artysta nie zwalnia tempa i zapowiada, że już w tę niedzielę, 30.09, w sieci pojawi się kolejne wideo promujące jego najnowszy album. W klipie do „Pozdro bez” wystąpią wszyscy, którzy nagrali gościnne zwrotki do numeru. Wśród nich będą: Sit, Kopruch, ekipa FBS oraz Dejlu. Tym razem Kleszcz zaprasza fanów na swój kanał – HORREcTV.

Aby nie przegapić tej premiery najlepiej od razu zasubskrybować kanał Kleszcza: kliknij!

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ