fot. mat. pras.

Na MaxFloRecTV trafił klip do „Nieumiarkowania”. Numer jest 1. zwiastunem wspólnego projektu Kleszcza i Opała pt. „7G”. Krążek w przedsprzedaży dostępny jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl oraz na www.Vulgarus.pl.

„7G” to EP-ka Kleszcza i Opała zainspirowana tematyką 7 grzechów głównych. „Nieumiarkowanie” prezentowane na MaxFloRecTV otwiera cykl cotygodniowych premier singlowych duetu. Kolejne numery promujące krążek pojawiać się będą co poniedziałek na różnych kanałach. Kolejny klip pojawi się za tydzień, 24.02, na YT kanale Brain Dead Familia. Projekt powstał we współpracy wytwórni MaxFloRec oraz Brain Dead Familia, a patronem medialnym wydawnictwa jest serwis Popkiller.pl. Stworzeniem teledysku do „Nieumiarkowania” zajęła się grupa filmowa Przedmarańcza.

Autorem bitu do „Nieumiarkowania” jest Adam Grycan, zaś za realizację nagrań, miks i mastering całej EP-ki odpowiada Dawid Twardowski z MaxFloStudia. Premierowy singiel od dziś znaleźć można również we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową: 7g.lnk.to.

Wraz z premierą „Nieumiarkowania” wystartował pre-order „7G”. Wydawnictwo jest i będzie dostępne wyłącznie w MaxFloSklepie oraz na Vulgarus.pl. Krążek można zamawiać także w atrakcyjnych zestawach z tematycznym T-shirtem i/lub bluzą. Artyści zgodnie postanowili, że dochód ze sprzedaży fizycznych nośników przeznaczony zostanie na cel charytatywny. Premiera „7G” odbędzie się 9 marca br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here