fot. kadr z klipu

Dziś (16.08) na MaxFloRecTV trafił kolejny zwiastun „Aneksu” Kleszcza & DiNO. Najnowszy singiel duetu nosi tytuł „Wyjście”. Na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order tego krążka. Premiera płyty już pod koniec sierpnia.

Nadchodzący „Aneks” będzie 3. wspólnym wydawnictwem Kleszcza & DiNO. Przypomnijmy, że będzie ono uzupełnieniem albumów „HorRYM JESTem” i „Cyrk na qłq” i znajdą się na nim numery, które nie zmieściły się na tracklistach wspomnianych krążków. Jest to więc niewątpliwa gratka dla fanów duetu. Tylko na: maxflosklep.pl dostępna jest przedsprzedaż „Aneksu”.

Za wideo do premierowego numeru odpowiadają Radek Bereś oraz Mariusz Stępień. Obok „Wyjścia” wśród singli zapowiadających „Aneks” dotychczas znalazły się: „Dzień świstaka”, „Drakula”, remix „Bajki o kolorach” oraz „Ostatni raz” z gośc. udziałem Jakuba Nycza, który pojawił się na kanale HORREcTV. Odsłuch utworu otwierającego „Aneks” dostępny jest już również we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową: www.soundline.biz/KleszczDiNOWyjscie.