fot. kadr z klipu "Nam się udało"

Kizo dopiero co świętował premierę swojego najnowszego LP, pt. „Pegaz”, a już wkrótce zaserwuje kolejny materiał. Tym razem będzie to EP’ka – „ZŁOTO I BIEL”, dostępna w limitowanym nakładzie dla wiernych fanów. – Preorder będzie w wersji fizycznej tylko i wyłącznie limitowany i kolekcjonerski. Będziecie go mogli zamówić tylko na mojej stronie i tylko w wersji preorderowej. Potem nie będzie nigdzie sprzedawany. – przekazał reprezentant trójmiejskiej sceny.

Pierwszy zwiastun tego wydawnictwa mamy poznać jeszcze w tym tygodniu: – W nocy z czwartku na piątek – prawdopodobnie – w serwisach cyfrowych pojawi się wersja audio tytułowego utworu „Złoto i biel”. Następnie, kilka dni później, wrzucę Wam do tego klip. EP’ka ukaże się na przełomie września/października. – poinformował Kizo.

Na poprzednim krążku gościnnie pojawili się, m.in. Tymek, Wac Toja, czy Paris Platynov. Na nadchodzącym projekcie „Złoto i biel” mają znaleźć się artyści, z którymi zawodnik Chillwagonu dotychczas nie połączył swoich sił. – Będzie tam trochę bengerów. Mam przygotowany dość fajny, bardzo świeży materiał. Będzie paru gości, którzy na pewno Was zaskoczą, ponieważ nigdy z tymi osobami wcześniej nie współpracowałem. – ujawnił.