fot. mat. pras.

Po świetnie przyjętym przez słuchaczy i środowisko hip-hopowe albumie „Pegaz”, Kizo nie zwolnił tempa i nagrał kolejną płytę. Raper pochodzący z Gdańska przygotował LP, zatytułowany „Złoto i biel”, który jest utrzymany w letnim, luźnym klimacie, a to wszystko z udziałem perfekcyjnie dobranych gości oraz bitach, które w całości odzwierciedlają nam tytuł płyty.

Minął ponad miesiąc od premiery pierwszego teledysku, zrealizowanego do tytułowego utworu – „Złoto i biel” (1,5mln wyświetleń w serwisie YouTube). Po tym, jak Kizo pojawił się na płycie Taco Hemingwaya – „Pocztówka z WWA, lato ’19” |kliknij, aby odsłuch!|, została ujawniona informacja o tym, że nie będzie to jedyna współpraca obu raperów.

Właśnie dziś (26.08) do sieci trafił najnowszy singiel – „Niebieski Bentley”, który jest jednym z 10 utworów, które znajdą się na nadchodzącym wydawnictwie Kizo. Warto podkreślić, że kolejny w tym roku longplay trójmiejskiego rapera – będzie dostępny tylko i wyłącznie w preorderze. Fizyczna wersja „Złota i bieli” nigdy nie pojawi się na półkach sklepowych. Dystrybują albumu zajmie się wytwórnia – Soul Records.

Tracklista:
1. ZŁOTO I BIEL (prod. PSR)
2. FCHUY (prod. KUBI PRODUCENT)
3. NAM SIĘ UDAŁO ft. JODA (prod. PSR)
4. KORYTARZE (prod. MICHAŁ GRACZYK x APMG)
5. NIGDY NUDA (prod. PSR)
6. RAJANER ft. TYMEK / MR. POLSKA (prod. MOJI)
7. NIEBIESKI BENTLEY ft. TACO HEMINGWAY (prod. GARA)
8. MIASTO 24H (prod. GARA)
9. TRYB KOMFORT ft. MAJOR SPZ (prod. MICHAŁ GRACZYK)
10. PAULO NOTOELO ft. SAPI THA KING (prod. CULTEN)

Singiel dostępny jest w serwisach cyfrowych oraz na YouTube.