fot. @KizoOficjalnie

W następny piątek (26 kwietnia), odbędzie się premiera kolejnego solowego albumu Kiza, pt. „Pegaz”. Będzie to już trzecia „solówka” w dyskografii trójmiejskiego rapera.

Na Instragramie umieścił on specjalny wpis, w którym pochwalił się wynikami, które osiągnął w ostatnich miesiącach/latach, a także podziękował swoim fanom za wsparcie.

  • Niecałe pół roku temu, w tym samym miejscu, dziękowałem wam za pierwsze 10 baniek na moim kanale. Dziś ta liczba jest potrojona. Wasze wsparcie jest nieocenione. Dwa lata temu było to dalekie marzenie, by być tu, gdzie dziś jestem. Słowo dziękuję to za mało. Moim wyrazem podziękowania będzie „PEGAZ” oraz przyszłe materiały! Już niebawem kolejne klipu z „Pegaza”. – poinformował na profilu @kizo_wnik_058.

Aktualnie kanał YouTube Kizo Oficjalnie subskrybuje ponad 120 tysięcy użytkowników. Klasyfikacja TOP3 najpopularniejszych utworów to: „Czempion” ft. Malik Montana (blisko 9,5mln wyśw.), „Cichociemni” ft. ReTo, Borixon (ponad 7mln wyśw.) i „HEAVYWEIGHT” (ponad 3mln wyśw).